liseli

lise okuyan insan tipi. toplumda sorun teşkil ederler.
devamını gör...
sözlüklere uğramaması gerekendir.
devamını gör...
istasyon dolmuş hattındaki tüm minibüslerin, tahrikkar yazılarından birinin -m'siz hali...keze

(bkz: liselim)
devamını gör...
sabah otobüste denk geldiğim birisi hayli dertliydi. evet arada sırada halkın içine karışmak için bende otobüse biniyorum. liseli gencin biri kulaklıkla şarkı dinliyor ama taa ortadakiler bile duyuyor bu gencin ne dinlediğini. sabahın köründe azer bülbül dinliyordu. sabah sabah derdi neyse.
devamını gör...
yaşamadıkları dönemdeki bazı olay, olgu, kavram ve nesneleri bilmedikleri için dalga geçiren orta öğretim talebeleri. gitmeyin gençlerin üzerine fazla.

(bkz: bilmeyen liselidir)
devamını gör...
sözlükte var bir tanesi şerefsizim sözlükten soğuttu beni. böyle bi zirvede falan karşılaşsak ağzını burnunu kıracam veledin. geldi yine tipini sevdiğim şu anda online kızıldereliler tarafından lan neyse kalsın.
devamını gör...
geçen yüzyıl üzerimde yapışıp duran şey neyseki çok sürmedi 3 senede geçti. vakit ne de çabuk geçiyor onun kanıtı adeta.
devamını gör...
okuldan kaçmanın en âlâ zevkini yaşamış, okuldaki en matrak espirilere karnı patlayana kadar gülmüş, hayattaki en acı şeyide, en mutlu günüde on sekizinde görmüş, dışarda öğreneceği milyonlarca şey varken, meb'in sıralarında dirsek çürütmüş, para karşılığı ödev yapmış, sınıftaki psikopat arkadaşlarıyla, ahmet kaya dinleyip efkarlanmış, peşine grup genç dinleyip imanı kabarmış, peşine çav bella dinleyip ne yaptığı anlaşılmamış varlıktır.
en güzel kitapları okumuş, en güzel kitap kokularını ciğerlerine depolamış, en yürekten şiirini okulun karalanmış sıralarında yazmış dünyanın en bi tatlı öğrencisidir.
devamını gör...
bir burhan çaçan şarkısı. liseli şarkılarının sor furyasıydı bu. sonunda azalarak bitti.* *

devamını gör...
liseli ekolü 90'ların en azılı virüsüydü. cengiz kurtoğlu taverna yorumuyla unutamadığı liseli aşkını meşk ederken, burhan çaçan ağabeyimiz liselinin kısacık ve daracık eteğini gündeme getirerek olayı sapkın bir arabesk fantezi boyutuna taşımıştır. diğer yandan ümit besen de okul yolu şarkısıyla kendi çapında bir asist yapmıştır. liseli teması şükürler olsun ki böylece kapanarak yok olmuştur.
devamını gör...
iş çıkışı bindiğimiz otobüste özür dilerim ama tiksindirecek sayıda olan değişik bir özgürlük ve özgüven anlayışı olan ögrencilerdir. otobüsün kokusunu bile etkiliyorlar. en son arkadaşımla bana ağzını yaya yaya gerizekalı diyerek otobüsten ineniyle yakın temas halindeydik.
devamını gör...
aklıma geliyor ayrılığımız
pişman olacaksın günün birinde..
devamını gör...
kendi lise yıllarımda ne kadar korkunç bir char olduğumu düşününce kızamadığım grup. ergenlik işte depresif yaşamalarındansa birazcık taşkın yaşamaları daha iyi bence.
devamını gör...
genelde yutupta falan gorunce tikladigimiz.

liseli kizlarin kavgasi, etekalti liseli goruntuleri tarzinda baskan.
devamını gör...
bir burhan çaçan şarkısı. ikibinlerin başında liseli furyası bu şarkıyla azalarak bitti.

devamını gör...
rezil bir şarkı... lise çağındaki bir kız için bu sözler nedir ya... sapıklık resmen...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar