liverpool

3. (Tematik)
asla yanlız yürümeyeceksin tezaruhatı ile farklı şekilde yenildikleri maçlar dahil her karşılaşmada susmadan kendisine destek verecek vefalı bir taraftara sahip, götüne don alacak parası olmayan adamların bile diyar diyar dolaşıp kendisini yanlız bırakmadığı takım.

(bkz: you will never walk alone)
(bkz: kop)
devamını gör...
5. (Tematik)
toplamda 18 lig şampiyonluğu** bulunan liverpool fc isimli futbol takımına sahip şehrin adıdır. son 17 sezonda 11 şampiyonluğu bulunan manchester united ise 18 şampiyonluğa yeni ulaşmıştır. man. utd. 1967-1992 arası şampiyon olamazken, liverpool fc bu süre içinde 11 kere ipi göğüslemiştir. liverpool şehrinin bir diğer takımı olan everton fc ise toplamda 9 şampiyonluğa ulaşmıştır ve bunların sonuncusu da 1986-1987 sezonunda olmuştur.

(bkz: manchester united)
devamını gör...
8. (Tematik)
ingiltere'nin ünlü liman kenti. beatles grubunun doğduğu şehir. åžehrin takımı liverpool f.c ise liman işçilerince kurulmuştur.
devamını gör...
9. (Tematik)
takımını tuttuğum şehirdir,liverpool fc her zaman en üst sıralara oynayan takımdır her sene şampiyonlar liginde en az çeyrek finale kadar çıkan takımdır,kendi liginde en fazla şampiyonluk yaşayan takım olmasına rağmen uzun bir süredir şampiyonluk yaşayamamaktadır,teknik hocaları rafael benitez dünyanın en iyi taktisyenlerinden biridir,ayrıca sloganımız her zaman,"you will never walk alone",

çarşı grubu kop taraftarıyla tarih ve destek olarak kıyaslanması doğru değildir birine herkez katılabilirken diğerinde sadece liman işcisi olmak gerekmektedir lakin iyi araştırma ve bilgilendirme sonucu kıyaslama yapılsın lütfen.
devamını gör...
12. (Tematik)
ağır çalışma şartları altında ezilen liman işçilerine verdiği güçle futbolun asla sadece futbol olmadığının örneklendiği takımlardan biri.
devamını gör...
14. (Tematik)
3'üncü nesil sandığım ilk neslin yazarı. olsun ben yine hoşgeldin demek istiyorum, içimden geldi.
devamını gör...
16. (Tematik)
3 saat boyunca futbol oynamıştır. akıllı bir insan değil vesselam.
her hafta kadrodaki yerini alır ve dizleri soyulmuş bir şekilde pazartesi işe gider.
maça gelmek isteyenlere tribünde yer verebilir, oynamak için gelenlere kadroda yer açabileceğini sanmıyorum.
devamını gör...
17. (Tematik)
bugün 53 yaşında olan lawrenson, liverpool daily post gazetesine yaptığı değerlendirmede, "orada liverpool'u vahşi bir ortam bekliyor. bizi yendikleri zaman galibiyeti havaya ateş ederek kutlamışlardı. türklerin tutkusunu zaten herkes biliyor. ama trabzonsporluların tutkusu hiçbirinde yok. ama orada hiçbir problem olacağını düşünmüyorum" diye konuştu.

takım olarak bizi çozmüşlerdir artık.

at , avrat , silah , trabzon
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar