lorien yaprakları beyhude düşmez yere

tam büyük doğu ile ilgili yazılara yoğunlaştığım şu günlerde tanımları sanki şahsıma hissi uyandırıyor ne güzel tevafuk, daim olsun kalemine kuvvet.
devamını gör...
gerçekten eksi aldığı entyri silmiş. altı üstü bir eksi, değmez, dediğim yazar. eksi alıp silmek, düşüncelerinizin ardında durmamak gibi bir şey. düşünceniz mi zayıf? yoksa karşı çok mu önemli? özne kim?
eksinin yazarlara etkisi başlığında ki, entyrinde " eksi aldığı tanımları sildiğini" belirttiği için özellikle deneme amaçlı eksi vermiştim.bir kaç yazar daha eksi verdiyse, bu hassasiyetiniz için eksi vermiştir. evet eleştiri babında mesaj atılabilir, lakin "eleştiri kültümüz o kadar zayıf ki". bazen eleştirenin yaklaşımı "ötekileştiren" biçimde olurken, bazen de "eleştirilen" bu bağlamda yaklaşıyor. veya bilgisizliği o kadar aşikar ki, sizin yapıcı eleştirinize bile tahammül edemeyebiliyor. en iyisi mi eksi vermek.
sonuçta bir tercih. insan pragmatistse keyiften bile eksi verebilir.

devamını gör...
( #5408539

kamon dediğim yazar. kınamanın en öneli şartlarından günde beş vakit kınamayı, aksayan kınamalar için kaza kınama seansları düzenlenmesi gerektiğini hatta ve hatta yolculukta öğlen ile ikindi kınamasını ve akşam ve yatsı kınamalarını çeşitli şekillerde kınayıcıların eda edebileceğini söylemeyi unutmuşsunuz. **)
devamını gör...
benim lanlı lunlu yazdığım nerede görülmüş lan diyerekten tesseeüf ettiğim sözlük yazarı arkaaş. lan olm iftira mı atıyon. hahaha resmen algımızla oynayan siyasilere benzedim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar