lucky strike

"british american tobacco group" tarafından üretilen paket tasarımıyla da dikkat çeken ve türkiye de ki camel bağŸımlılarının yurt dışŸında gittiklerinde tercih ettiğŸi sigara markası.
devamını gör...
cowboy bebop filminde de masada kendi halinde dururken görebileceğimiz sigara. adamlar üşenmemişler ve çizmişler.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/ee/cowboybebop_snapshot_luckys.jpg

birde çok guzel siyah kutusu vardı * **

devamını gör...
rivayete göre grev* yapan işçiler bütün fabrikayı ateşe verir.. büyük zarar eder şirket.. zira tütünlerin çoğu yanmıştır.. minimum zararla bu olayı atlatmak isteyen şirket de hafif yanmış olan tütünlerin de sigaralarda kullanılmasına karar verir ve yine rivayete göre bu yanmış tütünlerden üretilen sigaralar acayip tutar.. şirket de bunun üzerine sigaranın ismini lucky strike olarak değiştirir.. efsaneyse de güzel uydurmuş adamlar..
devamını gör...
azerbeycan da fiyatı 2 manat olan sigara, türk parasıyla 1.5 tl gayet içimi düzgün adam gibi sigara yani. ulan bende diyorum niye bu azeriler takır tukur öksürüyor ciklet fiyatına sigara satıldığındanmış meğer.
devamını gör...
bu yaz interrail yaparken 26 gün boyunca içtiğim sigara. harika bir tadı var. türkiye'de satılmıyor evet ama taksim'de çiçek pasajında kaçak şekilde bulunabileceği söyleniyor. hiç bakmadım.
devamını gör...
türkiye'de bandrollü olarak satılmaya başlanan ancak bu haliyle orjinalini içmiş insanlar tarafından pek beğenilmeyen sigara. bana sorarsanız fiyatına göre gayet de iyi. orjinalinin tadını hatırlatmıyor değil.
devamını gör...
iki haftadır bu sigaradan içiyorum. arada bir, marlboro'nun sertliğini aratsa da; içimi güzel.

yalnız, fena susatıyor, ve son iki çekimlik tütün kaldığında, bazen dökülebiliyor komple.
devamını gör...
vakti zamanında sigara içtiğim dönemlerde bir türlü alışamadığım ve sigara içenler tarafından mantıksız yere "mal mısın olum, ne güzel sigara lan" sövgülerine maruz bırakan atc * tarafından üretilen ve sevmememe rağmen duty-free'lerde satılanın normal marketlerde, büfelerde satılanından nispeten iyi olduğunu düşündüğüm sigara.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar