lumberjack

geçtiğimiz yıllarda flo olarak bilinen ziylan ayakkabıcılık tarafından satın alınan italyan ayakkabı markası. ürünleri kaliteli olmasının yanında bütçeyi pek zorlamıyor. hatta flo bünyesinde kampanya kovalanırsa çok ucuza bile kapatılabilir.
devamını gör...
içi pamuklu olan kış botu oldukça konforlu olan ayakkabı markası. kışın üşümeyeyim, ayağım donmasın, sağda solda rahat rahat gezeyim derseniz tavsiye edilebilir. ama tabii ki ondan evvel dockers i tek geçerim.
devamını gör...
yeni takıntım.

ister spor ister mevsimlik ayakkabı olsun on nümero beş yıldız ayakkabıları var.
hele ki ayaklarınızı enstrüman olarak kullanıyorsanız birebir.
devamını gör...
türkçe anlamı oduncu olan kelime. ayrıca kareli gömlek, sakal ve dar pantolonlar içeren bir moda akımı olan lumberseksüelliğin köküdür.
devamını gör...
biri file ayakkabı olmak üzere 2 adet spor modeline sahip olduğum marka. Allah'ım yok böyle rahatlık... file olanı defaatle makinede yıkadım, hiçbir deforme yok. kendi fiyat skalasında daha iyisi var mı emin değilim. waterprofflardan da sanırım hem kısa süreli kamp hem de günlük yaşam için alacağım indirimde bulursam. daha ne olsun?
devamını gör...
modelini unuttuğum haki rengi muazzam bir yürüyüş ayakkabısına sahip olduğum marka . o değil de greyder lumberjack bunlar çorum da üretiliyormuş ya la asgdgd duyunca inanamadım alüminyum. bizim leblebi tozu keşlerini görüyor musun sen tank gibi ayakkabı üretiyorlar.
o değil de nike adidas puma kalitesinde ve rahatlığında çok daha uygun fiyata alınabilecek dizayn olarakta mükemmel ayakkabılar üreten ismi güzel çok kaliteli ayakkabı markası . huskarl approved!
devamını gör...
ucuz bir iki modelini almıştım. kullan at ayakkabılardı. işimi gördüler. üst modelleri nasıl bilmiyorum ama iyidir. yani lumberjack diye ad koymuşsun bir zahmet iyi olsun. sırf isimden alıyorum. oduncu diye ayakkabı yapan adam iyi yapıyordur diye düşünüyorum.
devamını gör...
adler diye anılan modelin siyahını almıştım hiç memnun kalmadım. rüzgar değse iz yapıyor, hemen ayakkabının yanı patladı ki ilk defa bir ayakkabımda bunu yaşadım, pek rahat da gelmedi bilmiyorum daha pahalı bir modelini mi almalıydım. yani alacaksanız da bu adler modelini almayın.
devamını gör...
dünya para verip aldığım nike ayakkabılarımdan daha rahat olan türk malı ayakkabı markası. daha çabuk deforme oluyor ve dağılıyor ama enteresan şekilde daha rahat.
devamını gör...
bir gün flo mağazına gitmiştim. kocaman yazmışlar 1 alana 1 bedava diye. neyse dedim kesin zam yapıp yalandan kampanya yapıyorlar yine. sonra bi baktım aynı ayakkabılarda %50 de indirim var. yani 100 tl ayakkabı 25 tlye geliyor. aldım ama ondan da kar ettiklerini düşününce çok da sevinemedim. zarardan kar ettik bitti. ayakkabılar da lumberjackti.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar