maaş alan bir erkeği seksi bulmak

#ilişkiler  #özgürler 

cüzdana paralel olarak gelişen buluşumdur. nasıl ki dul ama zengin bir kadına parasından dolayı derinn duygular besleyen -bu derinlik dibe vuruyor o ayrı- erkekler oluyorsa erkeklere de bu şekilde bakan kadınlar vardır belki ama genellemesini yapmak tehlikeli ve yasaktır. bu arada maaş alan erkekleri oldum olası itici buluyorum; nafakaya itici... *
devamını gör...
ruhunu şeytana satmış bir kadının, bir erkeği para ve onun getirileri dışında bir nedenle tercih etmesinin mantığını göremiyorum.

insanların geneli bana göre iyilğe değil kötülüğe eğilimlidir. bunun nedeni insanlığın % 90 üzerinde orta ve altı zekada olmasıdır. orta ve alt zeka grubu, akademik anlamda eğitim ile daha zor öğrenir. daha zor öğrenenin önlobu da görece daha az gelişmiştir. önlobu daha az gelişmiş olan insanların davranışlarını sürüngen beyni denen ilkel beyni belirler. sürüngen beyni baskın olan insanlar için yemek içmek, cinselik, saldırganlık gibi temel hayvani dürtüler ön plandadır. bu insanların temel dürtülerini kontrol edememesi durumunda maaşlı olup olmadığına bakmadan sadece cinsel açıdan çekici olduğunu düşündüğü kişiye yönelir.

maaşı olan adamla evlenen ama serseri adamlarla kaçan kadınlar vardır. çünkü serseri dediğimiz erkek de aynı şekilde sürüngen beyni ile hareket eder. sürüngen beyinle hareket etmek dışında erkeklik hormonu da daha yüksektir bu serserilerin. bu da ayrı bir çekicilik unsurudur.

özetle evlenilecek erkek ve eğlenilecek erkek ayrımı var. hele de siz cinsel açıdan sertlikten hoşlanıyorsanız, mazoşist eğilimli iseniz sürüngen beyni ile davranan tiplere çekim duyarsınız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar