maden suyu

doğŸal yollardan veya sonradan kazandırılmışŸ karbondioksitli içeriğŸe sahip, doğŸal mineral ve tuz açısından zengin içerikli, sağŸlıklı nimet.
devamını gör...
orijinali, doğal maden suyudur. içme suyunun içine karbondioksit ve muhtelif mineraller katılmak suretiyle elde edilen "soda" veya "maden sodası" ile karıştırılmamalıdır.
devamını gör...
reklam karşılığında nil'e ödenen 900 bin lirayı hazmetmek için milletin 3 öğün yemeklerden önce ve sonra bol bol tüketmesi gereken bir içecek türüdür.
devamını gör...
yerin altından çıkarılan ve geçtiği katmanlarda ki minarelleri alan su. doğal zengin minarelli su olanı tercih edilmelidir. doğal zengin minarelli suların insan vücuduna bir çok yararı vardır.
ayrıca altını çizmek istediğim bir husus ise maden suyunun soda ile karıştırılmamasıdır. içilebilir herhangi bir suya karbondioksit eklendiğinde soda yapılmış olur. maden suyu ise yerin en derin katmanlarından çıkar ve çıkarken geçtiği katmanlardan mineralleride alarak yol alır. yani maden suyu mineralce zengin iken soda mineral içermez. maden suyu niyetine soda içmemek gerekir diye düşünüyorum.
ayrıca ben bol bol limon sıkarak tüketiyorum ve çok güzel tavsiye ederim.
devamını gör...
ramazanda çok tüketmek gerekliymiş efendim.
gün boyu kaybettiğiniz minerali en hızlı yerine koyan içecek maden suyuymuş.susamamak için de önerilmekte..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar