mafia the city of lost heaven

2003'te piyasaya çıkıp 2014 yılına gelinmiş olmasına rağmen hala sıkmadan kendini oynatıyorsa bu oyun da birşeyler var demektir. evet,bu oyunu ilk oynadığımda ben 12 yaşımdaydım ve hala oynuyorum.zamanının ötesi grafikleri ve karakter tasarımlarıyla mafia,tarihin en başarılı bilgisayar oyunlarındandır.epey oyun oynamışımdır ama mafya gibi müziklere ambiyansa karakterlere seslendirmeye ve senaryoya sahip oyun çok azdıhttp://r.ve bitiş sahnesinde duygulanıp gözlerimin dolduğu tek oyundur.mükemmel senaryosuyla hiç bir görevi sıkmaz oyun bittikten sonra ki freeride görevleriyle yemeğin üzerine pasta hissi verir.

tabi ki bir mafya sever olarak yıllarca bekledikten sonra iyi haber gelir ve ikincisi çıkmıştır bir heyecan alır insanı ve youtube'dan trailerlar izlenir tam tatmin olunmaz ama hadi bakalım denir ve oyun amerikadan getirilerek binbir zorlukla yüklenir.oyunda görüntüler müthiiştir ama 2 gün sonra oyunun bitmesi ve tatminsizilk hissi insanı çok ühttp://zer.ne freeride vardır ne extreme görevler,şerefsiz şirket kar etmek için onları da ücretlendirmiştir.oyundaki kısalık oyun içinde hiç birşey yapamamazlık ve 1.oyunla kıyasen senaryonun basitliğiyle mafia 2 tam bir hayal kırıklığıdır.

sonuç:mafia 1 oynamaya devam.çocuklarıma bırakacağım bir miras olacak.'m.r salieri sends his regards'

devamını gör...
filmi yapılmalı arkadaş,filmi!en yetenekliler en iyiler oynatılmalı milyon dolarlar harcanmalı,bu oyunun flimi yapılmalı...yıllara meydan okuyan yılları tokatlayan oyun dünyasının christian bale'i,en kallteli antep fıstıklı baklavası...yada en azından şirket tarafından bugları yok edilmiş hd görüntülerle,upgrade yapıp yenidien piyasa sürülmeli.ama birşey yapılmalı...
devamını gör...
dünya üzerinde bu oyunu benden daha çok takdir eden anca belki yapımcı şirkettir. ilk çıktığı günden beri (yıl 2003)o kadar çok bitirdim ve üzerine düşündüm ve muhabbetini ettim ki, bu oyunu düşündüğüm zaman ruh halim değişiyor bir kötü oluyorum bir içimi hüzün kaplıyor.

hayatımda oynadığım hiç bir oyun mafia 'nın verdiği heyecanı, huzuru, hüznü ve mutluluğu yaşatmamıştır. o muhteşem senaryosunu ambiyansını karakter seslendirmelerini ve grafiklerini anlatmak için bir kitap hazırlayabilirim. o yüzden daha fazla uzatmadan bir main theme ile tanımı sonlandıralım.
devamını gör...
hikayesi ve insanı içine çektiği atmosferi bakımından gelmiş geçmiş en sağlam üç oyundan biridir. bundan ayrı olarak, çıktığı yıllarda bu kadar tutmasının sebebi belki de türün ilk örneklerinden biri olmasıdır. ancak eminim ki bu yapıt, türünün binlerce örneği dahi olsa aradan sivrilip kendisini yine ayrı sevdirirdi. filmi yapılsa kendisi kadar tat vermeyecek yapıda bir oyundur kendisi hatta. ah eskiler bee.
devamını gör...
2002 senesinde piyasaya sürülen illusion softworks ve 2kczech işbirliğiyle hazırlanan hikaye tabanlı rpg. y kuşağı oyuncularının bir çoğu için dünyanın en iyi oyunu olarak kabul edilir.
devamını gör...
3 oyunda nasıl düzenlenecek insan merak ediyor ama mafia 1 için heyecanla bekleyen çok kişi tanıyorum. adı yetti ortalığı sallamaya.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar