mahmut tanal

#siyaset  #özgürler 

kamuda başörtüsü serbestisine iptal davası açtı gerekçesi de; telafisi imkansız zararlar cümlesiyle özetliyor. eh tabi arkasından başörtüsü düşmanlığı yapanlara da bir bir yargıda görürsek gerçekten de telafisi imkansız olur inş..
devamını gör...
'üç tarafı denizlerle çevrili bir ülkede yüzme bilmeden insanlar boğuluyorsa bunun sorumlusu hükümettir. her vatandaşa yüzme öğretilmelidir.'

böyle bir tweetin sahibi olan chp li. nasıl bir kafadır nasıl bir zihniyettir, en iyisi bulaşmamak kendi haline bırakmak galiba.

http://hurarsiv.hurriyet.co...
devamını gör...
beyefendiyi üç tarafı denizlerle çevrili ülkede yüzme bilmeyip boğulanlardan hükümeti sorumlu tuttuğu fantastik twitiyle tanımadık ne yazık ki. kendisini, başörtüsü serbestisini koşa koşa iptal için mahkemeye giderken tanıdık. sonra silivri müdavimi oldu, şimdi cemaatin fahri avukatlığını yapıyor. sorsan, ne güzel işte, dün de haksızlığa karşı çıkmış, bugün de derler. biz de tabii aynı esnada oha, çüş, yuh, pes, yok devenin nalı deriz diyeceğim de bu tepkileri ben başka şeye sakladım. beyefendi çağlayan'da polis şeflerinin gözaltısıyla ilgili mısır'daki durumdan, israil'deki durumdan beter deyip egzajere etmenin dibine vurmuştur. bir yanda binlerce ölü, yaralı, evlerinden yurtlarından sürülü insanlar, temel ihtiyaçlarını karşılayamayan insanlar, bir yanda daha tutuklu bile değil gözaltında oldukları halde bu denli bir mağduriyet isnat edilen polis şefi eskileri. heh şimdi sırası, pes! zaten cemaatçilerin ''görmemişin mağduru olmuş'' triplerine hiç girmiyorum da bu beyefendinin mağduriyeti değil abartmak, nirvanaya ulaştırma makyajları tüm tiksinçliğiyle, şahsının değil, chp'nin hanesine yazıldı.
devamını gör...
-üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde hükümet yüzme öğretmediği için boğulanlardan hükümeti suçlama

-başörtüsü serbestisine iptal başvurusu

-erdoğan'ın adaylığına iptal başvurusu

-akp'nin kapatılması için 500 sayfalık başvuru

-hükümetin meydanlarda jammerlarla interneti yasaklaması

-silivri avukatlığı

-paralel avukatlığı

işte size mahmut tanal.devamını gör...
chp milletvekilidir. chp'li olmasi önyargiyla bakilmasina sebep olacak burda muhtemelen ama, mahmut tanal kadar hakkaniyetli caliskan bir milletvekili daha gormedim gercekten, ne chp'de ne mhp'de ne akp'de ne hdp'de bi tane daha böyle milletvekili yok, kimi mazlum goruyorsa onun yaninda, cogunda avukat kimligiyle ve geri kalaninda milletvekili kimligi ile hep yaninda.

muhalefet görmek isteyen bu adama baksin, 3-5 tane daha milletvekili olsa böyle, meclisin rengi degisir yaani o kadar.

onun icin en buyuk elestiri belki lgbt protestosuna destek olmasi olabilir, bu da onun mazlumun yaninda olmaya calisma heyecanindan dolayi, onlari mazlum gormus polisin gazindan dolayi. yani bi tek bu konuda yanlis oldugunu dusundum biraz, baska eksigini gormedim, gorursem de elestiririm.
devamını gör...
bugünkü istanbul mitinginde bayraklar yere atılmış diyerekten tivit atıp resim paylaşmış, ancak resimdeki polis barikatında eşşek kadar "ağrı" yazıyor.

bu işlerde ustadır, nasıl gözden kaçırmış hayret.
devamını gör...
eylemci milletvekili. nerede eylem vs., orada.

görüşlerimiz uyuşmasa da, adamı sevmesem de takdir edilesi buluyorum. adam doğru bildiği yolda eylemlere katılıyor, oy aldığı adamlarla birlikte hareket ediyor. onu vekil seçenler bunları yapsınlar diye oy veriyor, o da bu anlamda aldığı parayı haketmiş oluyor.

http://www.hurriyet.com.tr/...
devamını gör...
cemaat güdümlü chp milletvekili..hürriyet gazetesi " toplumsal olaylarda mahmut tanal" demiş..bu kadar körler sağırlar birbirini yalar mi olur..toplumda karşılığınız yok usta..mağduriyetinize inanan da..kendini kessen de bu böyle..
devamını gör...
akp milletvekillerine hitaben "millet size değil, recep tayyip erdoğan'a oy veriyor." demesi muhataplarından alkış almış, bir şey yapmaya çalışmış ama yapamamış meb'us.
devamını gör...
tomaların mahmut dediğim milletvekili...tomalara karşı zaafı var belli ki...değişik bir zevk, tartışamayız tabi...

urfa'da ki ağabeyi mehmet hanefi tanal akp üyesi olmuş. bu kendisine söylenince, o konuda bilgim yok, bahsedilen ağabeyim oku-yazar değildir demiş insan...

tipik kemalist kişilik ile alakalı bir cevap...cahil lan o diyor kendince...

http://www.gazetevatan.com/...
devamını gör...
ısırma vakasından sonra meclise köpekle gelmiş meşhur tomaların mahmut lakabı ile ünlenmiş chp milletvekili.

herhalde bir ısırma durumu için biz yapmadık bu yaptı demek için getirdi o köpeği meclise. aklıma başka bir şey gelmiyor.


devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar