makas atmak

"otoban fareleri"nin en iyi yaptığı iştir, zaten şehir caddelerinde ve çevreyollarında tercih edilmesinin sebebi de budur.

(bkz: otoban faresi)


not: bu tanımın orijinali 2009-04-03 01:48:18 tarih etiketlidir, ona göre.*
devamını gör...
bende olan versiyonu arabada çalan şarkı ile ilgilidir, sezen aksu tükeneceğiz çalarken olmayan fakat marilyn manson sweet dreams çalarken kendimi kaybedip aralara aralara dalmamla sonuçlanır.

edit: hız felakettir bu arada denemeyiniz.
devamını gör...
istanbul için normal olan şey. gece gündüz fark etmiyor. aynadan bir bakıyorsun arkalarda bir yerde araçların arasında iki tane far sağlı sollu gidip geliyor. aha diyorsun bir tane daha. aracın iyice canı çıksın şöyle en lüks olan bir tanesini gözüme kestirip önüne atacağım kendimi. üstüne bir de tazminat davası açtın mı oh mis.
devamını gör...
sakat bir eylemdir.

her araba kullanan bilir fakat hiç girişmez bu eyleme. risk almayı sevmiyor adamlar. bir de paso makas atanların argümanları şu: sol şeridi işgal ediyorsunuz, sol şerit sizin babanızın malı değil!
devamını gör...
hatchback arabalarda yapilmasi daha zevkli eylem.

zevkin yaninda muazzam tehlikeli ve yapilmamasi gereken eylemdir. Allah korusun anlik bir direksiyon kaciriminda ve yahut ters bir harekette taklalar atmaniza ve caniniza mal olabilir. kendi caninizin yaninda baskalarini da goturmeniz isten degildir. bu yuzden bu tip eylemlere girismeyin.
devamını gör...
bana sağlam bir beddua isteği getiren harekettir. bazı karaktersizler makas atarken trafikte kazalara sebep oluyor. ancak her ne hikmetse ya hiç ceza almıyorlar ya da ufak cezalar alıyorlar caydırmıyor. böyleleri ölünce sevinmiyorum belki ama üzülmüyorum da.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar