manga

biz de dahil olarak batıdaki çizgi romanların aksine, sayfaları en sağdan başlayıp sola doğru giden süper çizikli hikayelerdir. genelde çocuk yaşta olmasına rağmen hayvan gibi görünümlere sahip, toyken sürekli kendini geliştiren esas oğlanları anlatır mangalar. kızlar, erkekler ve meyilliler için farklı farklı zilyon tane manga çeşidi vardır. bunlardan animesi yapılan son dönemin başarılı örnekleri arasında naruto, bleach, death note, fullmetal alchemist ve hajime no ippo bulunmaktadır.

her anime iki manga bölümünden oluştuğu için, zamanla kapanan arayı tekrar açmak için animelerde filler diye tabir edilen bölümler baş gösterir ve genelde uyduruk olan bu bölümler, birçok animenin tekrar mangada yer alan konuya dönemeden ekrana veda etmesine neden olmuştur. bunlardan en kralı ise hiç şüphesiz rurouni kenshindir.
devamını gör...
"bitti rüya" gibi bir parçayı yaparak en sevilen şarkılar listesine kafadan girmeyi başarmış müzik grubu.

umarız bundan sonra albüm araları beşer yıl olmaz.
devamını gör...
çizgi film olmayıp çizgi-kitapdırlar. filmi için (bkz: anime)

dünyanın sonunda doğmuşum adlı kliblerinde (bu b mi p mi) esra ve ceyda adlı 2 aptal kızkardeşi oynatmaları daha da bi şahane olmuştur. buradan öpüyorum kendilerini.

edit : mojomoru p olduğunu söyledi. p imiş orası p..


adam olun lan
devamını gör...
2. albümü başarısızdır efendim.1. albüm daha bir içten bir havası vardı bunda bir aleladelik var tamam çok emek vermiş alabilirler ama olmamış.solistin tekrar bir aşk acısı çekmesi lazım kanımca.kapkaç şarkısı bile insana duygusal geliyordu.dursun zamana devam.

ek:biraz daha dinleyince 2. ve 8. parçaların çok kaliteli olduğu anlaşıldı, özür.

ek:2. albümü de gayet güzelmiş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar