maraş dondurmacısına parayı uzatıp geri çekmek

elindeki çubukla külahı uzatıp geri çeken varyeteye doyamayan maraş dondurmacısını kendi silahıyla vurmaktır. para uzatılır dondurmacı tam alacakken geri çekilip "ne oldii rengin soldii " denir.
devamını gör...
yıllardır tüm dondurmacıların yaptığı üçkağıtçılığın bedelini yakaladığın dondurmacıdan almaktır...kandıran tum dondurmacıların sattıgı dondurmalar maras dondurması olmadıgı gıbı hıcbır dondurmacı maraslı degıldır,,bundan yola cıkarak bu kandırma operasyonu sahte parayla da yapılabılır..
devamını gör...
'maraş dondurmacısına parayı uzatıp geri çekmek isteyen bir milyon kişi bulabilirim' şeklinde oluşan çekim kuvveti..

adam haklı beyler..!

devamını gör...
süper fikiridir.

(bkz: denemeye değer)

risk budur da dondurma doldurduğu demir parçasıyla kovalamasın, şimdi bunlar bıyıklı mıyıklı fetih 1453 deki lağımcılara benziyor zaten. evlerden ırak.

ya döverim aslında ama dayak yemekten korkuyorum...
devamını gör...
dondurmacının
abi ben ettim sen etme diyebileceği gibi
biraz önce sizin ile dalga geçtiği demir çubuğu
kafanıza geçirmesi olasıdır.

ama olsun
yaşasın kardeşliğin gücü*
devamını gör...
maraşa gittim. daha orta okul zamanında idim. o zamanın parası 8 tl lik külahta dondurma söyledim. her şeyden koydurdum. çocuğum ya hepsinin tadına bakmam lazım çıldırıyorum. adam her maraş dondurmacısı gibi dondurmayı kaçıracak da ben yakalayacağım sanmıştım. ben de adama parayı kaçırarak verecektim. ama ne yazık ki tüm hayalim çöp oldu. adam dondurmayı pat diye uzattı. ee ben bu adama nasıl öyle para vereceğim bırakıp çıktım.
t: çocukluğumdan içimde kalanlardan bir hareket.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar