marihuana

#haber  #özgürler 

amacına uygun kullanılmadığı zaman kişiyi dinden çıkarıp "nasıl cehennemlik oldum?" sorusuna cevap olabilir. bilinen anlamda amacına uygun kullandığınızda ise günahkar olmakla yetinirsiniz.
devamını gör...
kenevir bitkisinin kurutulmuşundan elde edilen bu madde önce tütün formuna getirilir ve içilerek kullanılır.
malumunuz vücudun en yağlı organı beyin, bu madde de yağ sever olduğu için ilk olarak beyne giderek orada çözünmeye başlar. buradan da maddenin merkezi sinir sistemini bozduğunu ve bir takım hayaller gösterdiğini anlayabiliriz.
devamını gör...
mcafee bilgisayar şirketi ilk çıkarılan antivirüs programı sayesinde ortalığı kasıp kavurur, paraya para demezken şirkette yeni göreve başlayan bir mühendis şirketin marihuana ile dumanalti olduğunu söylüyordu. bu bir gerçek isteseniz de istemeseniz de batılı bilim sanat mühendislik ürünlerinin altında marihuana yatar her şey dozla alakalı bir kutu aspirin içersen ölümü garantilersiniz.
devamını gör...
marihuana bitkisinin elbet faydası vardır da, insanların derdi dumanıyla. sen muzu yakıp dumanını içine çeken gördün mü hiç? *
devamını gör...
bilhassa abd olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde mary jane olarak anılır.

o sebeple içinde mary jane geçen şeyleri izlerken, giyerken, içerken, dinlerken dikkatli olun. uyuşturucuyu övmek veya propagandasını yapmak suçundan gözaltına alınabilirsiniz.

devamını gör...
grup vitamin şarkısında çokça tüketilmesi (!) tavsiye edilen ürün. sonra bu millette akıl sağlığı bekle.

bol haşhaş bol kokain çok marihuana az vitamin gibi bir şarkıydı.
devamını gör...
yüzlerce ismi olan kenevire meksikalılar tarafından verilen isim. beyaz dut familyasından olan bu bitki, kenevirin kurumuş yaprak ve çiçeklerinden oluşturulan karışımın da ismini taşıyor. ısırgana benzeyen marihuana, uyuşturucu piyasasında kısaca mj olarak bilinir. içindeki ana aktif kimyasal olan thc’nin etkileri vücuda karıştığı anda kafalar çakır keyif olurken sonrasında bu maddenin fazla kullanımı vücuda zarar vermeye başlar...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar