mario balotelli

gol attıktan sonra sevinmeyişini çok güzel bir şekilde ''postacının görevi mektup dağıtmaktır,benim görevimde gol atmak bunun için tebrik etmenin ne gereği var '' dercesine bir açıklama yapmıştır kendisi.
devamını gör...
yaptığı tuhaf hareketlere bir yenisini eklediği söyleniyor.kendisi ingiltere de bir lise kantinine gidip bütün öğrencilerin borçlarını ödemiş.*
devamını gör...

--- alıntı ---
Portekizli teknik adam Jose Mourinho, İtalyan yıldız Mario Balotelli ile ilgili ilginç bir anısını anlattı.


İspanya La La Liga takımlarından Real Madrid'in Portekizli teknik adamı Jose Mourinho, Manchester City'in 'sorunlu' İtalyan yıldızı Mario Balotelli ile ilgili ilginç bir anısını paylaştı.

CNN'e özel bir röportaj veren Mourinho, Balotelli'yi komik olarak tanımladı ve İtalyan futbolcunun her zaman özel bir ilgiye ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Mario Balotelli hakkında 200 sayfalık komedi kitabı yazılabileceğini de dile getiren Portekizli teknik adam, Inter'de çalıştığı dönemde Rubin Kazan ile oynanan maçta yaşanan bir olayı anlattı.

- Çalıştığınız en problemli futbolcu kimdi?
"Problemli değil de biraz komik bir futbolcuydu. "

- Tahminde bulunabilir miyim?
"Evet"

- "Mario Balotelli"
"Evet.. Mario. Mario komik bir oyuncuydu. İnter'de geçirdiğim iki yıl için sadece Mario hakkında 200 sayfalık bir kitap yazabilirim. Ama kitap bir dram hikayesi değil, bir komedi olurdu. Bir hikaye hatırlıyorum. şampiyonlar Ligi'nde Kazan deplasmanındaydık. O maçta bütün forvet oyuncularım ya cezalı ya sakattı. Ne Milito, ne Eto'o, Elimde kullanabileceğim sadece Mario vardı. Mario, oyunun 42. dakikasında sarı kart gördü."

"Devre arasında 15 dakikamın 14 dakikasını sadece Mario'ya ayırdım. Ona, yedekte başka forvetim yok, seni çıkartamam, sakın kimseye dokunma, sadece topla oyna, topu kaybettiğinde reaksiyon gösterme, biri seni provoke ettğinde sinirlenme, hakem hata yaptığında tepki gösterme, LÜTFEN mario dedim. Dakika 46 kırmızı kart."
--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar