mark zuckerberg

genç yaşta ünlü olmak için futbolcu olmanın dışında metodlar olduğunuda öğreten, facebook u kurup , türk gençliğini islami evlilik sitelerinin istilasından kurtarmıştır. ayrıca kendisinin facebookta her bayanın fotoğraflarına bakabilme gibi , her türk gencinin elde etmek istediği ayrıcalığıda vardır. *
devamını gör...
kurduğu facebook sitesi sayesinde arkadaş çevresini genişletmiş kişi. 800 civarı arkadaşı var ki bunların hepsini de kendisi eklemiştir muhtemelen. çünkü kendisini arkadaş olarak eklemek diye bir seçeneği profilinden kaldırmıştır.
devamını gör...
onu arkadas ekleyemiyosunuz. add friend diyemiyorsunuz. bugün itibariyle facebook un gelisimi ve ilerleyen günlerde neler olacagina yönelik bir acik mektup yayinlamis.
facebook kullanicilarindan gelen isteklere kulak verceklermis. en cok istenen sey de, dislike butonu ve yayinlanan habeleri paylasimlari filtreleme özellikleri.
http://blog.facebook.com/bl...
devamını gör...
kendisini engelleyemiyorsunuz , internet aleminde şuan dolaşıyor , facebook'da bulunan kişilerin en doğal hakkı olan engellemek nasıl olur da bu adam için kullanılamaz diye .
devamını gör...
1 haftadır şirketin sitesinin adminliğini yapıyorum...bir kaç farkı özellik ekleyeyim derken, kodla uğraşmaktan ömrüm çürüdü...bu basit web adminliği ve tasarımlığı sonrasında, facebook gibi bir siteyi yapmasından dolayı saygı duyduğum kişilik...

(bkz: büyüksün baba)
devamını gör...
facebook tanıyor olabileceğim kişi olarak kendisini önermekte, çok hoş cidden. tam da istifa etmeyi düşündüğüm gün! hayır eğer ben mark'ı * * mark'cığımı tanıyor olaydım ne işim olurdu işle-güçle-sözlükle falan. gider facebook'ta adıma flash oyunlar yaptırır, eski resim hocamı da engeller ömür billah facebook kullanamamasını sağlardım heralde, tee Allah'ım ya.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar