martı fotoğrafı çekmemiş amatör fotoğrafçı

benim henüz rastlayamadığım amatör fotoğrafçıdır. son zamanlarda sosyal medyada çektiği fotoğrafları paylaşıp sağ alt köşeye de photograph by tırıvırı yazan kişileri bilirsiniz. tamam içlerinde güzelleri de var kabul ama fotoğraf makinesi alırken yanında bir çocuk , bir buruşuk yüzlü adam ve martılar eşantiyon olarak mı veriliyor. nedir bu martı sevdası bilen açıklayabilir mi?
devamını gör...
türkiyenin sadece üç tarafı denizlerle kaplıdır. ve denize kıyısı olan şehirlerin sayısı da iç kesimlerdeki şehirlerden daha azdır. ve bu şehirlerde martı o kadar nadir görülür ki, muhtemelen yolunu şaşıran martıdır ve onun gibisine de 100 yılda bir rastlanır.
denizi olmayan şehirlerdeki fotoğrafçıların ellerinde bulunan makinalar da zannetmiyorum ki 400-800 km mesafelere zoom yapabilsin.
martı çekmekle vakit kaybetmediklerinden * sanırım profesyonel olmak için adımlarını daha hızlı atacaklardır.
devamını gör...
amatör fotoğrafçılığı kabul olmamıştır. onlarca deniz, gün batımı, martı ve çiçek fotoğrafı çekmesi gerekir kabul olması için. bahsettiğim şeyler güzel, kolay modellerdir. insanın iyi fotoğraf çekebildiği hissine kapılmasını sağlar. çektim ve çılgınlar gibi çekmeye devam ediyorum, oradan biliyorum bunları.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar