masterchef türkiye

#sinema/tv 

show tv'de yayınlanan, amatör şefler için düzenlenmiş güzel yemek yapma yarışması. yarışma, sinirli jüri üyesi batuhan piatti zeynioğlu'nun agresiflikleriyle ön plana çıkmaktadır.
devamını gör...
şu anda balık tütsülemenin anlatıldığı program. hayati bir bilgi kaçırılmamalı.
devamını gör...
suşi midir nedir onu yapmayı öğretiyorlar şimdi.. yahu ona kadar başka yemek mi yoktu?
devamını gör...
büyük finali bu gece. an itibariyle başladı. ilk masterchef ya ferhat olacak ya da muzaffer. hadi bakalım.
devamını gör...
tv8 de yayında olan program.

yine bir yerden araklanmış, yine hiç bize benzemeyen insanlar. şefler aşırı derecede öfkeli ve küçümseyici, yarışmacılar yüksek sesle birbirlerine sataşıyor.

bu biz miyiz ya? bizim toplum bu mu? gerçekte böyle mi oluyor? birbirlerine bir şey diyemeyenler gıybetle çukur kazarlar, yüzlere gülünür. şefler de böyle gazabından delice korktuğumuz kimseler olamaz. bu nedir yahu?
devamını gör...
masterchef u.k, masterchef u.s.a kanada ve avusturalya serilerinin her bölümünü çocuk şefler dahil izlemiş biri olarak en kötü kopyanın bile daha kötüsü olan yarışmadır. bizdeki yarışmada buram buram avamlık laf sokma, çemkirme sanan, ayrıca dünya mutfağından bihaber katıldığı yarışmanın orjinalini bir kere bile izleme zahmetine girmemiş yemekteyiz yarışmacılarının yarışan olduğu, michelin yıldızlı türk şefleri varken michlenin yıldızı ile uzaktan yakından alakası olmadığı halde her birinin kendini gordon ramsay sandığı juri üyeleri ile de göz kanatan yarışma.
devamını gör...
bizim işyeri kadar stresli yerler de varmış dedirten yarışma.

ilginç tipler var.

genç olsam ben de yarışmak isterdim.

geçen bir yumurta kırmışım, ip gibi.
devamını gör...
sağlam bir oyunculuk performansıyla göz dolduran murat adındaki yarışmacıya sahip program. adam hem yemek yapıp hem de trol bir karakteri oynuyor. vallahi senaryo olsa bu kadar planlı olmaz. adam tam bir tipitip. *
devamını gör...
izleyen bütün erkekler gibi burcu'ya ben de vuruldum. troll murat reyiz ise favorim.
devamını gör...
yutup videolarından gördüğüm kadarıyla, kaynana gelin programlarından hallice bir programa dönüşmüş formattır. zamanında tlc'de gösterilene bir bakın, adamların o tavırları vs. bir de... neyse.
devamını gör...
ulan bu mehmet şefte tam elemanını biçen patrona benziyor kovalıyor lan bildiğin çocuğu Allah böyle patronlardan bizi beri kılsın.
devamını gör...
biyıklı kıllı göbekli rahatsız edici adamların menemen yapıp yanına soğan kırdığı program. anadoludan mastürbasyonlar adına çevrilmesi gereken program.
devamını gör...
eğlenceli program fakat jürileri içerisindeki mehmet yalçınkaya adlı şahsın tavırları ortamı buz gibi soğutuyor. şahsen onunla çalışmak yerine işsiz kalıp açlık çekmeyi tercih ederdim. kendisi tam bir mobingci.
devamını gör...
troll yarışmacı murat kişisinin an itibariyle diskalifiye edildiği yarışma. survivor’a katılacak diyorlar bakalım.
devamını gör...
döner ve iskender yaptılar yarışmada.

gecenin onunda insanın canı çektirilir mi.

hm?

köşede tavuk döner var, 1.25 tl çeyrek. alayım bari..bak hem meşhurmuş.
devamını gör...
pazartesi ve salı günleri yayınlanan program. yemek yapmayı çok sevdiğimden midir yoksa kaoslu program sevdiğimden midir baya düzenli izler olduğum program.
devamını gör...
ömür törpüsü program. o kadar gerginleşen ortamda nasıl güzel yemekler çıkar anlamış değilim. yalnız döner bölümü vardı orası hariç. *
devamını gör...
keyifli bir yarışma reyting için atışmaların olduğu çok belli ama izlemesi keyif veriyor adını sanını duymadığım yemekler pişiyor biz hala salçalı makarnaya devam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar