masterchef türkiye

#özgürler 

tv8 de yayında olan program.

yine bir yerden araklanmış, yine hiç bize benzemeyen insanlar. şefler aşırı derecede öfkeli ve küçümseyici, yarışmacılar yüksek sesle birbirlerine sataşıyor.

bu biz miyiz ya? bizim toplum bu mu? gerçekte böyle mi oluyor? birbirlerine bir şey diyemeyenler gıybetle çukur kazarlar, yüzlere gülünür. şefler de böyle gazabından delice korktuğumuz kimseler olamaz. bu nedir yahu?
devamını gör...
masterchef u.k, masterchef u.s.a kanada ve avusturalya serilerinin her bölümünü çocuk şefler dahil izlemiş biri olarak en kötü kopyanın bile daha kötüsü olan yarışmadır. bizdeki yarışmada buram buram avamlık laf sokma, çemkirme sanan, ayrıca dünya mutfağından bihaber katıldığı yarışmanın orjinalini bir kere bile izleme zahmetine girmemiş yemekteyiz yarışmacılarının yarışan olduğu, michelin yıldızlı türk şefleri varken michlenin yıldızı ile uzaktan yakından alakası olmadığı halde her birinin kendini gordon ramsay sandığı juri üyeleri ile de göz kanatan yarışma.
devamını gör...
sağlam bir oyunculuk performansıyla göz dolduran murat adındaki yarışmacıya sahip program. adam hem yemek yapıp hem de trol bir karakteri oynuyor. vallahi senaryo olsa bu kadar planlı olmaz. adam tam bir tipitip. *
devamını gör...
yutup videolarından gördüğüm kadarıyla, kaynana gelin programlarından hallice bir programa dönüşmüş formattır. zamanında tlc'de gösterilene bir bakın, adamların o tavırları vs. bir de... neyse.
devamını gör...
eğlenceli program fakat jürileri içerisindeki mehmet yalçınkaya adlı şahsın tavırları ortamı buz gibi soğutuyor. şahsen onunla çalışmak yerine işsiz kalıp açlık çekmeyi tercih ederdim. kendisi tam bir mobingci.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar