masum unicef

"2014 yılında unıcef'in suriye'ye yolladığı aşılardan sonra can veren yüzlerce çocuğun doktoru ebu ahmet anlatıyor; -hastanemize aşı sonucu ölen bir çocuk getirildi. daha sonra bazı köy ve yerleşim yerlerinden de bilincini kaybetmiş 50 kadar çocuk getirildi. ailelerine çocukların durumun sorduk, aşı sonucu bu hale geldiklerini söylediler. araştırmalarımız sonucu ilaca su yerine "atrakuryum" maddesi karıştırıldığını belirledik. atrakuryum öldürücü maddedir. hastanemizdeki tüm doktorlar çocukları kurtarmak için seferber oldu. ancak hastaneye kaldırılan çocuklar hayatını kaybetti.

dünya sağlık örgütü , suriye'nin idlib kentinde kızamık aşısı yapılan çocukların ölümünün, atrakuryum isimli maddenin "yanlışlıkla" kullanılmasından kaynaklandığını pişkin pişkin açıkladıktan sonra, dsö ve birleşmiş milletler çocuklara yardım fonu (unıcef) öncülüğünde düzenlenen kampanyayı askıya aldı!

niye inletemedik dünyayı?
niye gizli saklı kaldı bu haberler?

çünkü onların gözünde o kadar basit ki müslümanın canı, kanı.. -yüzlerce çocuğunuzu aşılara yanlış madde katarak hata(!) ile öldürdük, sakat bıraktık pardon! deyip kapatıyorlar konuyu birde yetmez gibi aynı denemeleri afrika'da yapabilmek için bizi kullanmak istiyorlar.

biz ise hala Allaha güvendiğimizi söylüyor ama sanki Allah'ın yaratma sanatında bir hata varmışta o aşıyı doğar doğmaz vurdurmasak çocuğumuza bişey olacak korkusu ile bile bile israil, çin, amerika,fransa'dan alınan aşılara bağışıklık sistemimizden çok güveniyoruz.

yavrularımıza ısrailin coca colasını içirmiyor, ama en az 40 doz aşısını vurduruyoruz.
bu nasıl bir akıl tutulması?
kolasına zehir katan, aşısına şifa mı koyacaktı?
düşmanımızın vatanımızda gözü olduğunu adımız gibi biliyor, ama bu vatanın evlatlarınıda düşmanın verdikleriyle koruduğumuzu sanıyoruz!
büyük yanılgı içerisindeyiz.
unicefin suriye ve afrika gerçeği buyken "türkiye"yi rahat mı bırakacak sanıyoruz?

yıl 2019, her taraftan kuşatılmışız, bizse hala düşünmeden, okumadan, sorgulamadan önümüze ne konsa teslim olmuşuz.." /yağmur mirzayeva
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar