masumlar apartmanı

televizyon izlemiyorum ama bu dizi cazip geliyor. afişini duraklarda görüyorum bilinçaltıma etki etti zaar. oyuncu kadrosu da ele avuca gelir cinsten. dur bakalım salı günü imiş bir şansımı deneyeceğim inşallah 3 saat falan sürmüyordur yoksa işi yaş.edit ilen büdüt: 1 saat 40 dakikadan sonra ben pes ettim ağalar. reklamsız bir bitmedi. obsesif kardeşler sahnelerine arada bakarım gerisi beni ırgalamaz. üzgünüm birkan.
devamını gör...
güzel bir dizi gibi duruyor. birinci bölüm önizlemesinde ezgi mola ve merve dizdar tam manasıyla oyunculuk dersi veriyor. normalde komedi filmleriyle tanınan iki ismin böyle kaotik bir projede yer alması dahi etkileyici bir durum. tek korkum 2 saati aşan dizi sürelerinde nasıl bir rol alacağı... heyecanla bekliyoruz.
devamını gör...
temizlik, banyo görüntülerinin ruhu daralttığı dizi. cidden böyle insanların varlığını bilmek de ayrı bir iç çekme sebebi. hayatı hem kendine hem başkalarına zehir etmek..
devamını gör...
özellikle 'yemek' hazırlama sahnelerini severek izlediğim obsesif kompülsif bozukluk temalı dizi. beğendim ben kaliteli güzel bir iş. reklamsız hiç zaplamadan izledim. oyunculuklar iyi; ezgi mola, birkan sokullu, zeynep farah döktürmüş. dramı biraz fazla kaçmış ama iki ablanın obsesiyonları komedi vadediyor. safiye'nin deli çıkışları güldürdü beni. ikinci bölümünü merakla bekliyorum; inşallah bozmaz.
devamını gör...
konusu itibariyla merakimi cezbettiginden televizyonda degil ama internetten izledigim
dizi. bunu neden belirttigime gelirsem, reklamsiz bile asiri uzun olan bu diziyi, tv karsisinda en az uc saat boyunca oturup kim izler bilemiyorum. bu haliyle bile bitirmek zor oldu.

tanim: ezgi mola ve ortanca kardes rolundeki hanimin rollerini oynamayip resmen yasadigi dizi.

takintili karakterler icin cok uzuldum. bu sekilde yasamak nasil bir kabus tahmin edebiliyorum. eser miktarda titiz biri olarak, Allahim sen koru icsesiyle izledim resmen. sabirsiz bir insan olmamdan sebep, diziyi izlemeyecegimi de bildigimden * hikayenin sonunu arastirip okudum. Neyse ki *

onun disinda cok gercekci sahneleri pek daraltici olup, ruh sagligina olumsuz etki edebilir bence. bir daha izler miyim? sanmam.
devamını gör...
korku, gerilim ve gizem filmlerini severim.
bu dizi ile dramsever olduğumu fark ettim.
takıntılara dair sahneleri harika gidiyor.
devamını gör...
ezgi mola oyunculuğunun hakkını veriyor. döktürüyor maşallah. ancak bu dram haline ne kadar nasıl dayanılır bilemiyorum. 4 evlat 4 ayrı dert. capsler yapılmaya başlandı bile hanginize üzüleyim diye..

bir de esas kızın dedesi hiç olmamış. kız 30 yaşında olsa dede 58 gibi. adam babası gibi duruyor. dede de uyuz zaten değiştirin onu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar