bu yapıldı mı gerçekten? uludağ'dan getirdiklerini getir denilmiş, moderatörlük teklif edilmiş ama bu adam kabul etmemiş. doğru mu bu? doğruysa çarşı karışır haberiniz olsun.

edit: mecburiyi tanır mısınız? hmm. bence tanımıyorsunuz. tanıdığınızda bana selam çakarsınız. iddia asılsız olabilir ben sadece duyduğumu söyledim. açıklamanızı açık açık yapar aydınlatırsınız. olay budur.

edit 2: teşekkürler be happy. arayıp bulamadığım tanımı koymuşsun. o da kaldırdı. şaka gibi. neyse.

zorunlu edit (cevaben): kimsenin maşası değilim. hele hele senin gibi 3 gün önce yaşadığım yeri övüp sonrasında karşı durmuyorum bu 1.

benim kim olduğumu derviche biliyor. söylememesini rica ederim. ancak benim öyle biri olmadığımı bilecek biri bu 2.

senin ne kadar art niyetli olduğunu bilen sayısı da çok. böyle çemkirerek kendini aklayamazsın bu da 3.

ben yanlış öğrenmiş olabilirim. geldim sordum yanıtımı aldım. sen kimsin de hala çemkiriyorsun? fitneci diyorsun da yaptığın fitneleri saydırtma bana.
devamını gör...
yok artık.!
umarım doğru değildir.
yazar arkadaşımız modluğu haketmiştir orası ayrı, ona lafım yok ancak bu anlaşma karşılığı teklif edilen bir durumsa eğer gerçekten de yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşuz demektir.
devamını gör...
gerçeği yansıtmamaktadır!
lütfen temelsiz, ispatsız, argümansız iddiaların kaynağını sorgulayın ki sizin de dürüstlüğünüze soru işaretleri konmasın...

not: bu taşı hangi deli attıysa kuyuya, inşaat ve çayır alanlarından uzak durmasını tavsiye ederim.
devamını gör...
ben mecburiyi tanırım karşılıklı bir şey yapmaz.
sizde yöneticilerinizi tanıyorsunuz, benim gördüğüm kadarı ile bu işi ciddiye alıyorlar.
gereksiz yere sağa sola çamur atarak ortalığı bulandırmaya çalışmayın.
devamını gör...
bir mod arkadaşa, gittiği her sözlükte yazdıkları ile çokça dikkat çeken bir arkadaşımı buraya çağıracağımı söyledim ve adam bildiğin bana daha mesaj atmadı. getir getir diyemedi, çekindi belli ki. burada belli bir emek var ve ucuz hareketlere kalkışacaklarını zannetmiyorum. ki zaten mecburiyi tanırım, telefonda tartışıp barışmıştık bi ara, o toplara girmez, gelen gelsin der. bak gördün mü admin kardeşim şimdiden sözlükiçi konularda yazıp güncel tanımlardan daha fazla oy almaya başladılar, hep bahsettiğimiz nokta bu, dikkat etmek lazım

hos kalın.
devamını gör...
madem konu başlığı açıldı benimde edecek iki kelamım var elbet.
şimdi diğer taraftaki akıl fakirleri benim buraya gelişimi, ve diğer yazarların buraya gelişini bir plan dahilinde olduğunu iddaa ediyor.
bu kesinlikle kocaman bir yalan, sayın dervişin bana değil ama uludağ sözlük'ten gelen isimlerin sayısı oldukça arttığı için yakın zamanda aramızdan birinin moderasyona dahil olmasını doğru bulduğunu önerdiği doğrudur ama bana atılan iftirayla bunun uzaktan yakından alakası yok.
şimdi uludan çoğu kişi burada, mesela şuraya entry giren hiç bir arkadaşı buraya ben çağırmadım. direkt çağırdığım 3 kişi birisi atesin cıtırtısı, diğer meylincedir, ötekide sezenist a feministtir. bu üç kişinin haricinde birisi çıkıp onu buraya davet ettiğimi söylesin bu hesabıda silip gideceğim. eğer böyle bir planın parçasıysam modluk teklifini neden kabul etmedim?
evet arkadaşlar er meydanı, herkes çıksın konuşsun buraya gelmelerine sebep olan ben miyim?
çıkıp konuşun ki bu iğrenç iftirayı bana atan yalancılar gerçeği görsün ( göreceklerinide zannetmiyorum ) işte dervişte burada ilk ağız olarak kendiside anlatsın.
capslar ben de, gerekirse onlarıda buraya koyar haklılığımı gösteririm.
iftira atan şerefinden kaybeder.
şimdi dediğim bu 3 kişi haricinde kimi çağırdıysam çıkıp buraya beni de o getirdi demesini istiyorum.
saygılar.
devamını gör...
sözlükte böyle ahlaksızlık yapılmaz.
yanlış bilgidir.
bu sözlük bozkır şehri gibidir. ya adamı sarar sarmalar veya kabul etmez bünyesi. böyle ayak oyunları, ortaçağ derebeylik taktikleri, diplomatik evlikleri
olmaz.
böyle ahlaksızlık yapılmaz.

bahse konu yazarı da tanımam etmem. parti kursa oy vermem. lakin doğruya doğru.

is bu tanım sözlüğü sahiplenir bir tavra meyyal değildir. o eskidendi. kim ne halt ederse etsin artık umurumda değil.
devamını gör...
olabilir abi. normal yani. adam der yani. arkadaş getir yazar getir. bundan normal ne olabilir. büyütmeyin.

böyle şeylerle birbirinizi yıpratmayın beyler. durduk yere birbirinizden soğursunuz. boş yere efor kaybetmeyin. moralinizi bozmayın. küçük bir tavsiye bunlar. birbirinize laf yetiştirmeyin.
devamını gör...
evet uludan gelenler.
gelmesine sebep olduklarım hala sizi bekliyorum bu başlık altına.
kim niye geldiyse sebebiyle açıklasın zira bu şerefsizliğe tahammül edecek sabrım kalmadı.
devamını gör...
"gören de diyecek; derviş, moderatörleri maaşa bağlıyor. burada moderatörlük yapanlar, bu işi kendi keremlerinden yaparlar. sözlüğe katkı sağlamak amacıyla... hal böyle iken bu arkadaş moderatör olsa eline ne geçecek olmasa ne kaybedecek?" diyerek tavrımı net bir şekilde ortaya koyduğum mevzu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar