meçhul asker

beni ehilediğini itiraf eden ve affa mazhar olmuş yazardır.
bu itiraf hem kendini kurtarmasına vesile olmuş hem de beni çok zahmetlerden kurtarmıştır.
yok ipini tespit et, yok adresini al. bir sürü zahmet olacaktı bana.
Allah razı olsun kardeşim.
devamını gör...
şehitler tepesi boş değil,
biri var bekliyor.
ve bir göğüs, nefes almak için;
rüzgâr bekliyor.
türbesi yakışmış bu kutlu tepeye;
yattığı toprak belli,
tuttuğu bayrak belli,
kim demiş meçhul asker diye?
devamını gör...
aralarında en fazla 25 yaş fark olan kişiler için " aralarında en az 2 nesil fark var" diyebilmiş neslin ne anlama geldiğini bilmeyen yazarımsı kişi. bu tanımıda anlamamış olma ihtimali yüksek.
devamını gör...
ilginç bir şahsiyet.. sözlüğün bir köşesinde pusuya yatmış herkes hakkında ahkam kesiyor.. kendi mesleğini yapan nadir insanlardan biri herhalde meçhul...
devamını gör...
kendisi ikizimdir. hem de siyam ikizim. gerçi kendisini daha tanımadım bile. ortak noktamızı bulup sözlüğe açıklayan (bkz: hayalientry) ye hayallerindeki uçukluk için teşekkür ediyorum. ( #993062 )

ikizim, boşver uğraşma lütfen. nick altı savaşları hoş olmuyor. sonunun nereye vardığını diğer sözlüklerde görüyoruz.
devamını gör...
bana sevimsiz gelen bir yazardır. laf sokarak irtifa kazanmaya çalışan pervanesi kırık tayyare olmaya çalışmaktadır. not: bu şahsî görüşümdür, nickaltı savaşı falan değildir.
devamını gör...
edirnekapı şehitliğinde mehmet akif ersoy'un kabrinin arka tarafında ki polis şehitliğinde de bir kabri vardır. 1970 yılında tünel çalışması sırasında, naaşı bozulmamış bir şekilde asker kıyafetleriyle bulunmuş, bulunduğu yere defnedilmiştir.
devamını gör...
jellycama sen ramazan ercan ın fake nickisin demiş. güya elinde belge falan da varmış. belgeye gerek yok itiraf ediyorum, o kız benim. emekli bir subay da değilim, ev kadınıyım. haberkalem de de sahte bir erkek resmi var, öyle yazıyorum. asıl adım ise kezban hatemi dir. müddei isbatla mükelleftir, suizan sahibine aittir vecizemle bitiriyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar