insanları alışkanlıklarından kurtarmak zordur.
chp kurultayı, parti içi çatışmaları alışkanlık haline getirmiştir. seçmenleri ise parti dünyayı yaksa, istemese bile tıpış tıpış aynı partiye oy vermeye devam eder. bu yüzden aykırı ses çıkaranları görmemeye devam ederler.

muhafazakarlar da zamanında muhsin yazıcıoğlu'na destek vermedi. barajı geçemez diye gittiler eski alışkanlıklarına devam ettiler. ama sorsanız herkes rahmetli muhsin yazıcıoğlu'nu sever.
devamını gör...
bizim halkımızın gaza geldiğinde ne saçmalıklar yapabileceğinin en güzel örneğidir. partinin kurmanın çocuk oyuncağı olduğu ülkemizde 3 kişi toplanır, gaza gelir, copy-paste tüzük hazırlar sonra evcilik oynar gibi sen başkan ol ben genel sekreter (kimi genelliyorsa) derken hopp partiyi kurar. sonra osman pamukoğlu gibi çıkar tv kanalına, 2 lafı bir araya getiremez, "bu konuda napıcaksınız, dermanınız ne?" derler zönk diye kalır, kalsa yine iyi saçmalarda saçmalar. ya Allah aşkına biraz vakarınızı koruyunda bizi kendinize güldürmeyin amcalarım/teyzelerim.
devamını gör...
ilk hatırladığım (bkz: hüsamettin özkan). tüsiadı koçu filan ne kadar eliti baronu varsa hesapta bu abiyle ismail cem'in yeni hukümet kurup kafalarına göre yardıracaklardı. sonra kasımpaşalı bir çıktı...

tabii şimdi de biri çıkar bakarsınız. böyledir bu işler.
devamını gör...
en iyi örneği ve ders olması gereken kişi abdüllatif şener'dir. hızlı bir giriş yapmış olsa da işi bağımsız vekilliğe kadar düşürüp hedef küçülmüştür. tabi bağımsız olarak da meclise giremeyince hepten partiyi kapattı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar