mehmet fatih çıtlak

geçen ramazan ayında atv de yaptığı sahur programıyla tanıdım kendilerini, trt2 de de deniz arcak'la beraber bir program yapmaktaydılar. yedi sekiz saat aralıksız dinlenebilecek her bakışından ve duruşundan bilgi ve hoşgörü sızan güzel insan.
devamını gör...
hay aslanım benim dediğim, o akıcı ve eğlenceli uslubu ile ekranlarda sürekli görülmesi gerekendir. konuklarını incitmeden kesmesi ve aralara güzel anekdot ve anlaşılırlığı sağlamak maksatlı ilave ve hatta sorular sorması da ayrıca güzelliğidir.

gerçi bu sene biraz kilo vermiş ama olsun. fatih abimizi severiz sayarız, o da bendenizi görseydi muhtemelen severdi, ben sevecem de o beni sevmeyecek mümkün mü ?

hep ol, hep kal emi dediğim sempatik bilgili görgülü kişidir...
devamını gör...
atv nin sahur kusagini sunan, ilk programlar itibariyle orucun mahiyeti noktasinda toplulumuzda ki eksikligi giderme gayretinde olan, tasavvuf rahle-i tedrisinden gecmis guzel insan. gecen sene deniz arcak ile trt de sunduklari gece kahvesi programininda bir mudavimi olarak bu senede yapip yapmayacaklarini merak etmekteyim.
devamını gör...
atv'deki sahur programı bağlarbaşı kültür merkezinde çekilmektedir. yakında oturanlara gitmelerini tavsiye ederim çok samimi bir ortam var.bir de program asistanı çok güzel. *
devamını gör...
Allah ondan razı olsundur. yüreğinin güzelliği yüzüne vurmuş değerli abilerimizdendir. onun sohbeti yormaz aksine dinlendirir o yüzden dinledikçe dinleyesi gelir insanın.
ramazan ayı haricinde de tv de görmek istiyoruz kendilerini.
tv kanallarımıza duyurulur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar