melih gökçek

#siyaset 

img* de denir. (bkz: img)
baştaki i yi yanlış telaffuz edenler de yok değildir.
devamını gör...
ankara'nın her tarafını,olası su kesintileri için süs havuzlarıyla doldurmuş,yatırım yapmak için milletten fazladan doğalgaz sayaç parası toplayan ,buna rağmen ilk yağmurda sokaklarını bok ve su basan başkentin, sırıtışıyla ünlü çelik gibi sinirleri olan başkanı.
devamını gör...
hayatımda bildiğim en dürü... ha ha ha... durun durun başarabilirim.
hayatımda bildiğim en dürüst in... ha ha ha... hey Allahım, durun valla bu kez olacak.
hayatımda gördüğüm en... kıkır kıkır... yahu güldürmesenize. yok olmayacak galiba. beceremiyorum. en iyisi kendisi hakkındaki gerçek düşüncelerimi sözlük formatına uydurayım.

çok iyi bir babadır. ama asla çok iyi bir siyasetçi ve yönetici değildir.

bizim babamız ne bir futbol kulübü bıraktı bize, ne de mal mülk. Allaha şükürler olsun sadece şerefli bir soyadı kaldı babamızdan yadigar. ama melih gökçek⒠in evlatlarına neler verebildiği apaçık ortada.
devamını gör...
güzel gülüşüyle, yaptığı icraatlarıyla ankara'nın medarı iftaharı. dürüstlüğü ile temiz siyasetin en güzel örneği. ankara'yı ankara yapan büyük başkan. Allah onu ankara'mızdan ayırmasın.
devamını gör...
popülistin kralı.
ayrıca belediye yönetimine siyasetçiden ziyade bürokrat getirilmesi gerektiğinin örneği.
neyse ki bu son dönemi.
devamını gör...
hakkında o kadar dosya ve soruşturma konusu varken rte tarafından korunarak, arkası kollanan adam. gelmiş yavşlaklardan bazıları da buradan onu savunuyorla. neden? sırf müslüman diye mi ? e be kardeşim sen adam olmamamışsın müslüman olsan ne yazar derler mi? bak orasınaben bakmıyorum.
devamını gör...
ankara'nı suyu azalınca şehirde yaşayanlara 'ankara'yı terkedin, tatile çıkın.' çağrısı yapan düşünceli kişi.
devamını gör...
barack obama'yla olan konuşmasında 61 yaşında olduğunu söylemesiyle hem beni hem de obama'yı dumura uğratmış şahıs.
devamını gör...
elinden gelse ankarada feodal devlet kuracak sahıs. ama dur bakalım onu da indiren cıkar.

buyugunden cekiyoruz kucudunden sen cektirme rabbim.

(bkz: osman gokcek)
devamını gör...
ankaranın 4.kez seçilmiş 61 yaşında olmasına rağmen hiç göstermeyen nur yüzlü mümin.
devamını gör...
60 küsür yaşında olmasına rağmen 40 yaşında gibi duran zeki kimse
devamını gör...
kızılayın göbeğinde rogar kapağının çökmesi sonucu arabamın sol ön tekerleğinin çukura düşmesine sebep olmuş avrupa başkentinin (!) mimarı. ankara bir başka güzel şimdi (!)
devamını gör...
kendisine oy verenlerin acaba dürüstlüğüne inanıp inanmadıklarını, kendisine bir şey emanet edip edemeyeceklerini merak ettiğim ankara belediye başkanı.
devamını gör...
gördüğüm en iyi çalişan belediye başkanı hizmet için yanıp tutuşuyor ankara halkı çok ama çok şanslı kendisi sayesinde kıymetini bilsinler.
devamını gör...
ankara halkının zeka seviyesini belli eden başkandır mazoşist halk olan ankara halkının tek sevgilisidir.
devamını gör...
önümüzdeki yerel seçimde tekrar aday olacak olan belediye başkanı zira projelerini bitirmesi için bu gerekli.ha bitiremezse çok vecal altında kalacaktır.çünkü bazı insanlar yardım aldığından,bazı insanlar yapacağı projelere oy vermektedir.örn.(bkz: ankara kalesi projesi)
devamını gör...
ankara halkının mazoşist (kendi kendine zarar vermeyi seven) insanlar olduğunun kanıtıdır melih gökçek hiç yaşlanmayacaktır 61 yaşındadır ama 61 yıl daha ankara halkının kanını emecektir belkide ankaralım vampirlerden 1,700 liraya bindiği türkiyenin en pahalı şehir içi otobüs tarifesinden 150 dolarlık sayaçlara 300 dolar ödemesinden su faturalarını 2 aylık keserek 10 tonu geçen faturanın halka tonunu 1,5 tl yerine 5,6 tl den satmayı seven başkana vefa örneği olarak seçmiştir onu aziz nesine bir kez daha bunu seçen ankaranın yüzde 38 i yüzünden haklıymış diyeceğimiz olaydır kendisi.
devamını gör...
uzun yıllardır at'ını istediği gibi ankara'da dolaştıran, yalancı, hortumcu bir insandır fakat ankara halkı hala aptalları oynayıp bu adamı belediye'nin başına getiriyor.
devamını gör...
2009 yerel seçimlerinden önce bazı mhp'ye chp'ye gönül vermiş belediye çalışanları esnaflara kötü davranıyor onları bize bildirin diyerek seçimlerde en büyük iki rakibine çamur atan siyasetçi.adama sormazlar mı madem öyle engelleseydin bu kötü davrananları diye.işte böyle bir siyasi ahlakı vardır melih gökçek'in.
devamını gör...
bu adamın oğlu (bkz: osman gökçek) vurulmuş topuğundan, yurtdışında tedavi görüyormuş. söylenenlere göre mafya tarafından.
devamını gör...
seçimlerden önce melih gökçekvuruldu iddiasını ortaya atacaklar buna inanmayın diyen gökçek'in oğlunun vurulduğu ve azerbaycan'da tedavi gördüğü iddiası etrafa yayıldı. en son seçim günü oy verme işleminin hemen akabinde gökçekler ailecek kameralara röportaj veren aile reisinin arkasında arz-ı endam ediyorlardı. şu anda sağlık durumu yerinde olan iki erkek evlat sahibidir kendisi.
devamını gör...
ankara büyük şŸehir belediye başŸkanıdır.

yıllar sonrası için not: eğŸer hala ordaysa bana özel mesajdan ulaşŸın.
devamını gör...
ömrü vefa ederse ve chp murat karayalçın ı aday göstermeye devam ederse ebed e kadar başkan kalacaktır.
devamını gör...
oy veren seçmenleri de dahil olmak üzere, kendisini seven ve takdir edenlerin dürüstlüğüne ne kadar güvendiklerini, mesela kendisine yazılı bir sözleşme olmadan bir şey emanet edip edemeyeceklerini ciddi olarak merak ettiğim kişi.
devamını gör...
turgut altınok'un cinsel içerikli kasedini piyasaya sürdüğü iddia edilen ankara büyükşehir belediye başkanıdır. 29 martta 4. kez belediye başkanı seçilmiştir. 61 yaşında olmasına rağmen obamanın kendisini genç bulduğu insandır. hakkında birçok yolsuzluk iddiası vardır ve bu iddialar için gittiği bir gün mahkeme kapısında bunlar rutin işlemler diyebilmiştir...
devamını gör...
altmış bir yaşından kesinlikle daha genç gözüken ankara büyük şehir belediyesi başkanı. bu noktadan yola çıkarak kendisine bakmayı bildiğini söylersek yanılmayız sanırım?
devamını gör...
bir dönem daha kalması ve o kalitesiz kömürleri dağıtması durumunda ankara' nın havasınıda insanınıda bozacak olan kişi.
devamını gör...
ankara'nın ben bildim bileli belediye başkanı olan kişi.
hakında bu adam iyi biridir diyen birisini duymuşluğum yoktur.
kimden nasıl alır bu kadar oyu bilememekteyim (ha karayalçın faktörü vardır o başka tabii)
devamını gör...
ilk okulun sonlarındaydık okul birincilerine bisiklet hediye etmişti.
üniversite, master.. felan neyse hala başkan.
dedemin de torununun da hatta torununun torununun da başkanı olup cennetle müjdelenecek.
yok be atmayalım bu son dönemi.
devamını gör...
medeniyetleşmeyi her boş bulduğu yere kavşak ve park,yeşillik yapmak sananlarca oy yağmuruna tutulduğunu düşündüğüm başkentin belediye başkanı.
devamını gör...
yaptigi ve yapacagi park, yesillik alan ve kavsaklarin degerinin, ancak yillar sonra fark edilecek olmasi, üzücüdür. ha oralara cok güzel bar, pavyon bilimum eglence yerleri yapilabilir, yikilan bentderesi rezilliginin yerine de meshur hamburg st-pauli ya da reeperbahn tarzi modern günah batakliklari acilabilirdi degil mi?
bir baskanin yaptigi bir ise mest olmus olmam, illa oyumu ona vermis anlamina gelmez.

(bkz: takim tutar gibi parti tutmak)
(bkz: fanatiklik)
(bkz: partizanlik)
devamını gör...
tam adı i. melih gökçek olan ankara'nın sürrealist belediye başkanı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar