melih gökçek

#siyaset  #özgürler 

ankara'nın her tarafını,olası su kesintileri için süs havuzlarıyla doldurmuş,yatırım yapmak için milletten fazladan doğalgaz sayaç parası toplayan ,buna rağmen ilk yağmurda sokaklarını bok ve su basan başkentin, sırıtışıyla ünlü çelik gibi sinirleri olan başkanı.
devamını gör...
hayatımda bildiğim en dürü... ha ha ha... durun durun başarabilirim.
hayatımda bildiğim en dürüst in... ha ha ha... hey Allahım, durun valla bu kez olacak.
hayatımda gördüğüm en... kıkır kıkır... yahu güldürmesenize. yok olmayacak galiba. beceremiyorum. en iyisi kendisi hakkındaki gerçek düşüncelerimi sözlük formatına uydurayım.

çok iyi bir babadır. ama asla çok iyi bir siyasetçi ve yönetici değildir.

bizim babamız ne bir futbol kulübü bıraktı bize, ne de mal mülk. Allaha şükürler olsun sadece şerefli bir soyadı kaldı babamızdan yadigar. ama melih gökçek⒠in evlatlarına neler verebildiği apaçık ortada.
devamını gör...
güzel gülüşüyle, yaptığı icraatlarıyla ankara'nın medarı iftaharı. dürüstlüğü ile temiz siyasetin en güzel örneği. ankara'yı ankara yapan büyük başkan. Allah onu ankara'mızdan ayırmasın.
devamını gör...
hakkında o kadar dosya ve soruşturma konusu varken rte tarafından korunarak, arkası kollanan adam. gelmiş yavşlaklardan bazıları da buradan onu savunuyorla. neden? sırf müslüman diye mi ? e be kardeşim sen adam olmamamışsın müslüman olsan ne yazar derler mi? bak orasınaben bakmıyorum.
devamını gör...
kızılayın göbeğinde rogar kapağının çökmesi sonucu arabamın sol ön tekerleğinin çukura düşmesine sebep olmuş avrupa başkentinin (!) mimarı. ankara bir başka güzel şimdi (!)
devamını gör...
kendisine oy verenlerin acaba dürüstlüğüne inanıp inanmadıklarını, kendisine bir şey emanet edip edemeyeceklerini merak ettiğim ankara belediye başkanı.
devamını gör...
gördüğüm en iyi çalişan belediye başkanı hizmet için yanıp tutuşuyor ankara halkı çok ama çok şanslı kendisi sayesinde kıymetini bilsinler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar