meral akşener'in protestocu vatandaşa cevabı

seçim çalışmaları nedeniyle kahramanmaraş'ın elbistan ilçesinde miting düzenleyen akşener , seçim otobüsüyle girdiği alanda 'cumhurbaşkanı meral akşener' sloganları ile karşılandı. okunan istiklal marşı'nın ardından kadınların kendisine ilettiği başörtüleri toplayıp güzel güzel başladı konuşmasına. özgüven dolu bir ses tonunda devam eden miting, akp'li bir provakatörün araya girmesiyle gerginlik yaratsa da meral akşener sakinliğini bozmadan provakatöre cevaben konuşmasına devam etti;
'ben terör sorununu çözdüm oğlum. bak sizin takım beni nelerle suçluyor bir bilsen. terör sorununu çözdüğüm icin nelerle suçlanıyorum. habur rezaletini ben yapmadım, çadır mahkemelerini ben kurmadım, megri megri diye ağlamadım. barzani'yi ben öpmedim. oslo'da cıvık cıvık konuşmadım. 29 ekim'de peşmerge geçerken davulla zurnayla bu ülkeden, onları ben geçirmedim.' dedi. soru soran vatandaşa kalabalık tepki gösterince devreye giren akşener, birşey yapmayın, bir soru sordu cevabını verdim. diye konuştu.

(şahsi not; iyi parti, akp ile ittifak olsaydı bunların hepsine susmuş olacaktı. siyaset bu kadar karmaşık birşey işte.. )

edit: yahu eksi de neye eksi? habere mi şahsi notuma mı? neyse, canınız sağolsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar