merali gıdıkla

#siyaset 

akıllı telefonalar için fatih sarı isimli bir şahıs tarafından yapılan bir oyun.

oyunda meral akşener'e benzeyen figüre akşener'in şahsına hakaret sayılabilecek hareketler yaptırıyor. oyunun tanıtımı ise ayrı bir felaket.

"bana oynayın, kazanın. ben devlet anayım. devlet baba'dan ne hayır gördük diyeceksiniz. haklısınız, artık babayı bırakın, anaya bakın. iskele babası değil, milletimizin anasıyım. yok ben hala babacıyım derseniz, ne alacağınız bellidir. açtırmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü! ne demiş atalarımız: panama'nın pan'ı ananızın damı! meral bacınız sizi seviyor. siz de onu sevin istiyor."

"kirli ve hain oyunlar kurarak cumhur ittifakı'nı bozmaya çalışan kişi ile biz ancak oynarız. oyunumuzu indirin ve canınız sıkıldıkça oynayın"

"küresel ve içteki hainlerin oyunlarını bozmaya hazır mısın? bu millet 15 temmuz gibi hain planları bozdu. şimdi de başkanlık seçimlerinde tüm olanları bozacak. biz onları oyun yapar oynarız. indirin ve oynamaya başlayın"

ulan bir insan seviyeyi bu kadar düşürür mü. akşener'i günahım kadar sevmem ama bu nasıl bir şerefsizliktir. başlarım sizin dış gücünüze de, büyük resminize de, seçiminize de. insanlığınızdan olmayın lan. hepsinden önce karşınızda bir kadın var edepsizler.haber
devamını gör...
muhtemelen muhalif bir provokatörün yaptığı oyun. akp'li birinin bu taraklarda* bezi olduğunu sanmam. bir akp'linin oyun geliştirebilecek kapasitede olup bu tür ucuz işler peşinde koştuğunu hiç sanmam.
devamını gör...
utanmaz pezevenkler desem suç olur di mi.demiyorum tamam.her şeyden önce bir insana karşı yapılabilecek saygısızlık çeşitli tariflerle ortaya çıkıyor.bu da onlardan biri. birini sevmeyebilirsin, siyaseten tavrina kil olabilirsin, hatta bi partinin taraftarı da olabilirsin lakin bunu yapamazsın. bu tür salakliklarla siyaset yapmak bu ülkeye has lan. lan bu resmen taciz. tabii alistiniz kadına çocuğa gider yapmaya, yapılanı yok saymaya. hemen savunmaya geçenler görüyorum trajikomik. meral akşener hanima oy vermeyeceğim, geçmişten bugüne yaptıkları ortada. mehmet ağar ile birlikte aklımın bi yerinde hep suçlular. lakin bu yapılan tam serefsizlik.
devamını gör...
benzer bir oyunu rte için yapsalar, oyunu yapan şahıs için hemen "bak 155i ararun içeri aldırırun." kanunları geçerli olurdu.

kime yapılırsa yapılsın haysiyetsiz bir davranış ve kim yaptıysa yasal yaptırım uygulanmalı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar