meryem uzerli
--- alıntı ---

evet bulamadım. bir sürü kadın var benim durumumda. kadın-erkek ilişkisi açısından ‘dengesiz bir enerji’ var türkiye’de. garip seksüel bir enerji ve kadın olmak orada daha zor. rahat olamıyorsun. güvenemiyorsun, insanların aklından ne geçiyor anlayamıyorsun, göründüğü gibi değil insanlar, hep kendini koruyup, kollaman gerekiyor. almanya’da benim her kesimden arkadaşım var. fakat türkiye’de öyle olmuyor, olamıyor. ya sosyetiklerle arkadaş oluyorsun ya cihangir kafelerinde oturanlarla, bir tür kast sistemi söz konusu. tüm bunlar beni yıprattı. zorlandım, bocaladım. kültürü bir türlü çözemedim…


--- alıntı ---

devamını gör...
aşk adlı zinasından peydahladığı veledi zina ile türkiye gündemini mısır, suriye ve bilumum islam coğrafyasında yaşanan sıkıntılardan daha çok işgal eden kadın.

büdüt: cümlenin sonundaki kadın yerine kevaşe yazmıştım, vazgeçtim.
devamını gör...
sayesinde tükenmişlik sendromu kavramı ile tanıştığımız kişi. gözü hem mavi hem şaşı. nasıl böyle meşhur oldu meçhul. türkçeyi düzgün konuşamıyor ama ödül alıyor. bence muhakkak sunuculuk da yapmalı fıstık yeşili eksik kalmasın

1- telaffuzu berbat
2- bildiğin şaşı
3- sendromlu
4- evlilik dışı hamile kaldı

bazılarının güzellik anlayışı çok kötü. dostum bu bildiğin çirkin.
devamını gör...
tv ödüllerinde " bu kadar çok çalışmak manyaklık" dedikten sonra aynı gece otel odasında intihara teşebbüs etmiş.

farklı kültürden gelen, şaşkoloz bir kız; bence her şey bu şaşkolozluğu paranteze alınarak değerlendirilmeli; kız bir fahişe denilmediği kaldı.
meryemcik çarşambada büyümedi herhalde... sen nişantaşı kızlarına sataş... yazık lan kıza.
devamını gör...
gunah islemisse kendisine, veledi zina deyince cok matah bir seymis izlenimi birakilmis saniliyor nedense.
meal: zina cocugu. so, what? sanki elestirenler bakicakmis gibi bir de vurun kahpeye modundalar.

zaten kizcagizin basina gelebilecek en kotu seylerden birisi gelmis, o da bu durumda tanricilik oynayamayacagini dusunmus.

kendi sartlarinda degerlendirince son derece saygi duyulmasi gereken bir davranista bulunmus kisidir bana gore.

cirkinmis de bilmem neymis de. eeeee? cirkinse sana ne banane.

ayrica kadin tukenmislik sendromuna yakalandim diyor. her seyi elinin tersiyle tepip gittigine gore belli ki ruh sagligi tehlikede. o da kendince en iyisi oldugunu dusundugu seyi yapmis.

ayrica merak ediyorum, hic mi hayatinizda cok bunalmis, hicbir seye yetisemiyor modunda hissetmediniz? ne bos beles hayatiniz varmis ya la diyorum.

devamını gör...
bi' gıybet de ben yapayım hakkında. asırlardır erkek ırkını heyecanlandıran renkteki saçlara ve gözlere sahiptir. orjinal midir bilmem. hoş gadın. çay içebiliriz bir gün bana uyar. yani buraları okuyorsa tabi.
devamını gör...
bu kadının güzel olmadığını söyleyenleri her görüşümde kendimi tekrar tekrar gözden geçiriyorum. göz muayenem de temiz çıktı ama bana hâlâ güzel geliyor ne hikmetse, hay Allah.

--! spoiler !--

ulan yoksa?

--! spoiler !--
devamını gör...
bence güzel bir kadın. epey güzel hatta. yaşadıkları onun problemi ama bu kadar şey yaşadıktan sonra o çocuğu aldırmamasını çok takdir ettim, en azından bir cana kıymıyor.
devamını gör...
modern dünyadaki yalnızlık,hayat tarzı depresyon,aşk, dindarlık, inanç, aşık olunacak adam vb. konularda ibret-i alem; güzellik yetmediği gibi başa bela mı ne
devamını gör...
güzel olmasının yanı sıra küstah olmayan kadın. oyunculuk konusunda da bizimkilere 10 basar ayrıca. sahte bir hayat yaşamaya katlanamaması, gözü kör olacak kadar aşık olabilmesi süs bebeği olmadığını gösterir. o can ateş midir nedir, adam ıssız adam filmi çevirmiş resmen. tipsiz!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar