4. (Tematik)
abazan nedir , nerede bulunur, kaç derecelik sıcaklıkta tüy döker öğrenmesi gereken insan.

arkadaş nolur evlenin ya. valla bak hayat bu bekar edebiyatındakinden öte bişey , selam veren herkes asılmıyor, herkes abaza değil.
yok yaşınız gelmeden gaza gelip bu muhabbetleri yapıyorsanız , yapmayın sıktı artık. yaşınız geldi artık dilinize vurduysa , susun abi zira bu mekanın bu abazandı, bekardı muhabbeti kısır bir döngüye girdi.
devamını gör...
5. (Tematik)
doğru mu yoksa ortaya bırakılan bir yalan mı olduğunu merak ettiğim olay. doğruysa ekran görüntüsü verin. hayır evlilik falan yazıyoruz diye gözler biz müzmin bekarlara çevriliyor. ortaya yalan yanlış şeyler yaymaktan daha kötü bir şey değil gözümde ayrıca.

ayrıca; iki ya da üç kişiyi ekledim bu zamana kadar. birisi dei, diğer ikisini hatırlamıyorum. uzun süredir online olmuyor olmalılar.

hayır hasta mısınız kendinizden mi biliyorsunuz yoksa attığımız tokatların sesi sizden mi geri dönüyor anlayamadım. nedir bu mesnetsiz şeylerle kafa bulandırmaya çalışmak ?
devamını gör...
6. (Tematik)
yeni bir abazanlik turu.
o degil de neden kimse haber etmiyor. bir iki kisi eklerdik yahu.
ayrica kimse de sormamis ama bu sozlukten arkadas eklediklerinizin sadece online olupolmadigini goruyorsunuz. yani ekleme ile eklememe arasindaki kalin abazanlik cizgisini yuppiii online bir suru tanidik mi belirliyor.
bi de zaten hepi topu 60 kisiyiz. cogunluk evli ve 30 has ustu. benden demesi abazalar yanlis mekan... cok egleniyorum lan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar