mesajlara cevap vermemek

kimisi çok meşguldür cevap veremez ama bazıları da vardır ki bunun karizmatik bir şey olduğunu zanneder. yazık böylelerine, saçlarına limon sıkan ergenler gibi. *
devamını gör...
işte bunlar hep yılgınlık. o messenger sesi insanın kafasının içinde çınlıyor ya -ki siz hala tepkisizsinizdir-. kapat kapat, komple telefonu kapat.
devamını gör...
"seviyorsan git konuş" mentaline sahip özgüvenli insanların ters orantı uygulayarak "sevmiyorsan hiç konuşma" anlayışıyla hareket etmesi durumudur..
devamını gör...
hepimizin çoğu zaman yaptığıdır. özellikle wp gruplarında bırak cevap vermemeyi sessize bile alırız. okundu bilgisi olmasın diye mesajlara bile girmeyiz. yahu bana ne kim kiminle ne yapmış nereye gitmiş ne olmuş sabahtan akşama kadar bunları konuşursanız tabi sessize alırız sizi.
devamını gör...
biraz alık bi insan olduğum için sık sık yaptığım söylenen ve atar yememe sebep olan davranış.

en son karşı taraftan gelen mesajla mevzu kapandı gözüyle bakıyorum, sonra bi atar.

-neden cevap vermedin.
- e soru sormadın ki

ama çözümü buldum, en son bi "smiley" koymak yetiyor, tamamız artık, fitleştik manasına geliyor sanırım.
devamını gör...
telefon sms , watsap , feys ,insta , twit, sözlük vs herhangi bir mecrada mesajınıza cevap verilmiyorsa ; size değer verilmiyor saygı gösterilmiyordur.

kestirip atın , ben öyle yapıyorum.
devamını gör...
saygısızlık olarak addettiğim davranış.

fikrine, yazdıklarına, kendisine değer verip tebriğimi-eleştirimi- hal hatır sormaklığımı ilettiğim insanlar böyle davranınca soğuyorum arkadaş.. hemen ölüler kısmına postalıyorum onları.
devamını gör...
instagram, facebook ve whatsapp kullanmayı bıraktığım için hiçbir yerden mesaj gelmiyor. dolasıyla cevap da vermek gerekmiyor. kafa rahat.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar