masayı kafasına geçirip kalkıp gitmeniz hiçte ayıp olmayacaktır. ha yine de 10-15 dk da içinde açılamayıp daha sonra yavaş yavaş açılanlarda var. acele etmeyin.
devamını gör...
bizzatihi benim.
insanlarla iletişimim epey kötü. yazılı iletişimde sıkıntım yok, hele de böyle herkesin anonim olduğu bir mecrada. buluşma işlerinden hep kaçınırım. bilinen anlamda oooo anlayalın ne iş buluşması değil. genel öyle sözlük buluşmalarına filan da pek şeyetmedim. ne bileyim aptal bir özgüvenle beylik beylik laflarla konuşmaktansa susup karşıdakini dinlemek hoşuma gidiyor. görev adamıyım ben daha çok. söyleyenden çok, eyleyen tarafıyla varolabilen bir fıtrat benimkisi. mecburiyetten içine düştüğüm topluluklar için favori etkinliğim film filan izlemektir mesela.

hayvanlarla aram iyi ama.
5 kaz, 6 tavuk, 2 horoz, 3 ördek, bir çift keklik, 3 bıldırcın, 6 tavşan, 2 koyun, 1 keçi, 2 muhabbet kuşu, 5 köpek, 12 balık, 21 tane güvercin, 1 tane atım var.

laan. çiftlik ağası olmuşum ya ben.
devamını gör...
zannediyorum aramızda tecrübeliler var. var ki bir bildikleri yazıyorlar.

böyle ortamlardan 2500 civarı evlenme görüşmelerim içinden evlilik görüşmesi yaptığım sadece 1 dir. yazıyla bir. onda da kız suskun çıktı biraz. ben eskiden çok utangaç olmama rağmen konuştum. sonra evlenme görüşmesi yapa yapa baya bir açıldım. son evlenme görüşmelerimde çok iyi gitti bu açıdan.

sen utandıkça o daha rahat davranır. öyle yapma. biliyorum zor ama rahat ol. seni denk görmese görüşmeyi kabul etmez zaten ezilmene gerek yok.
devamını gör...
nasıl oluyor anlayamadığım tip. siz ısrarla buluşalım demiş ve gönülsüz gelmişse eyvallah ama mesajlara anlık cevaplar verip yüz yüze susup kalıyorsa kişi asosyaldir ya da beklediği elektriği alamamış olabilir.
devamını gör...
ne varsa konuşulacak mesajlarda tuketmiş tiptir. adamin /kadinin gbt sine kadar biliyorsan yuz yuze konuşmak kismet olmadi diye uzulme, mesaj sayisini azalt..


ben de tam tersiyim. mesajlarda edindigim bilgilerden zincirleme sorular yapar bi hevesle heyecanla sorarim bi de rahat oluyorum ki sanirsin 40 yillik ahbabim. ve tabi sonraki buluşmalarda asla o kadar konuskan vs olmuyorum. kisilerse hale etkisinden olsa gerek beni sosyal ve enerjik hatirliyorlar. *
devamını gör...
galiba bu ben.
yani masada mesajlaşsak daha çok konuşuruz. birebir karşılıklı konuşunca muhabbet ilerlemiyor gibi. karşımdaki konuşmazsa ben hiç konuşmam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar