kütahya da gerçekleşen olay. ama etkisi tüm türkiye de hissedilmiş. kızı bakan makamında kabul edip tebrik etmiş milletvekilleri sosyal medyada tebrik etmiş. biri de dememiş ki aga bu nasıl olur bir inceleyelim. sonradan birilerinin araştırması sonucunda kızın sonuçlar üzerinde oynadığı ortaya çıkmış. herkes twitleri sessizce silmiş haberler sitelerden kaldırılmış falan filan.
bir de hacettepe üniversitesi tıp demiş. alt seviye bir tıp deseydi bari diyeceğim en aşağısı bile zirvede yani.
burası türkiye evet.

edit:başlık eksi sözlükten alıntıdır. olayı araştıran ise donanimhaber yazarları.
devamını gör...
vallahi yazık ya kardeş sen bakan olmuşsun hadi mv geçtim bakan olmuşsun ya hu hemen akp döneminde görülmüştür diye atlamadan evvel bir düşün bir nasıl olur de vay arkadaş.
devamını gör...
ben hanım kızımızı tebrik ediyorum bu medeni cesaretinden dolayı... ayrıca bu yılın en büyük troll'ünü yapmıştır... memleketi trollemiş...

şapka çıkarır ayakta alkışlarım...

yediniz lan işte hepiniz, neyin hikayesini anlatıyorsunuz....

tanım: olabilitesi mümkün bir durum...
devamını gör...
normalde olabilecek bir durum. şimdi bizim gündemimizde hep zor şartlarda yaşayan x çocukların sınavlarda ki birincilikleri konu olur.
köy yerlerinden, kırsaldan, eğitim olanaklarının düşük olduğu yerlerden arada zeki, azimli çocuklar çıkar. meslek lisesinde okuyan böyle cocuklar da olabilir yani.
he olaya gelirsek bu yalanı neden attığı, hadi diyelim attı herkes nasıl yuttu diye düşünenler için, yıllardır neleri yutuyoruz be kardeşim, bu ne ki? güzel bir trollük sadece.
devamını gör...
muhtemelen arkadaşlarına şaka yapmak istemiştir. olay bakana falan intikal edince ya geri adım atmaktan korktu ya da kendi de inandı.

sayın bakana o konuda ben de çok kırgınım.
devamını gör...
kiza kanan egitimcilere mi üzüleyim yalandan dolandan olmayan başarı elde etmeye çalışan ve troll canım olur o kadar diye sanki mazur gorulmeye çalışılan kiza mi sinir olayim bilemiyorum. kiz kayiplara karışmış. utanç boyle bir sey olsa gerek.. ote yandan bakanlardan magduruz aciklamasi gelmemis. bekleyisim devam ediyor.*
devamını gör...
tus çalışanlar bile günde 2 saat uyayarak sınava hazırlanma gibi bir tempo ile çalışmıyorken, arkadaş baya bi' abartmış yalanı.

Allah'tan yalan söyleyene de bu yalanı araştırma zahmetinde bulunmayan kişilere de akıl fikir diliyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar