metallica

konser öncesi bir röportaj sırasında geçmişteki çılgınlıkları, sahne öncesi partileri hatırlatılarak sorulan "ailenizle turneye çıkmak nasıl bir duygu?" sorusuna grubun bateristi (gbkz:lars ulrich ) elindeki havuç suyunu göstererek "işte böyle sağlıklı bir şey" cevabını verir. gayet sevimli sempatik insanlardır. ünlü insan triplerine rastlanmaz
devamını gör...
"civciv yavrularının" üstünde tepinerek dans etmeyen grup.

şimdiye kadar etmemişlerdir, edeceklerini de düşünmüyorum.

ha sever miyim? sevmem.
ama yanlış bilgilendirmemek gerekir değil mi a dostlar?


hem civciv yavrusu ne ola ki?
devamını gör...
one, unforgiven gibi parçaları yazan ve icra eden, benzeri bi daha gelmeyecek metal-pop grubu,
metal diyemeyiz, zira gerçek metal müzik yapanlara ayıp olur. civciv ezme olayı da şehir efsanesidir.
bi dinleyin sonra eleştirin.
devamını gör...
load albümlerinin kapağını iki cam arasına sıkıştırılmış sperm ve kanın oluşturduğu grup. kedi kanı da olabilir. "satanik" ya bunlar.

edit:
bunu eksileyecek ne var.
saçma salak yazar bir yazara verilmiş ayar bu.
cık cık.
devamını gör...
gayet güzel ve gaz şarkıları olan, metal müziğin modern ve ticari babaları. metal müziğin gerçek babaları ise metalica çıkmadan 15-20 yıl önce olayı bitirmişlerdir zaten . . .
devamını gör...
geçtiğimiz yaz istanbul'un orda yerinde masun insanlar can verirken türk gençlerinin ne denli vurdum duymaz ne denli pespaye ve rezil olduğunu bize göstermesi açısından önemlidir öyle yabana atmayın.allah razı olsun o günlerde ali bulaç bey bu konuya değinerek bizi aydınlatmış idi.
devamını gör...
metal müziğin popülerleşmesi yolunda büyük bir aşama kaydetmesine neden olan, bildiğim kadarıyla din karşıtı bir atraksiyona girişmemiş metal grubu.

thrash metal icra ettiğinden ötürü, lirikleri çoğunlukla siyasi içeriklidir.
devamını gör...
yaptığı müzik kadar ismiyle de metal dünyasının tam göbeğinde olduğunu dile getiren, kimilerine göre güzel olan kimilerine göre ise gürültü olan müzik yapan grubun ismidir. genelde ismini herkes bilir fakat kimse dinlemez. temennimiz, dinlemeyi sevenlerin de onlar gibi olmamasıdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar