metin ali feyyaz

çocukluğumun unutulmazlarındandır.hatırladıkça içim bir garip olur, çocukluk zamanlarımın en güzel anılarının kahramanlarıdır.
mahalle arasında top koşturuken hep adlarını söyleyerek gol atmaya çalıştığımız,diğer takım taraftarı arkadaşlarımıza karşı bir gurur kaynağı olarak adlarını daha bir yüksek sesle söylediğimiz efsane üçlü...iyi ki o zamanlar çocuktum,iyi beşiktaşlıydım dedirtirler...
devamını gör...
bu üçlü ortalığı kasıp kavururken ben daha kundakta altını ıslatan bebek olmama rağmen şimdi deli gibi özlüyorum. ah ulan ah...
devamını gör...
efsane beşiktaş'ın 1989-90 sezonunda adanademirspor'u 10-0 yenmesiyle başlar.
ali 4, metin ve feyyaz 3'er gol atmıştır.
10-0'lık rekor halen kırılamamıştır.
devamını gör...
metin tekin: 15 yıl beşiktaş'ta profesyonel futbol oynadı. kariyeri boyunca 263 maçta 60 gol 66 asisti bulunuyor. istanbul üniversitesi iktisat fakültesi mezunu.

ali gültiken: 12 yıl beşiktaş'ta profesyonel futbol oynadı. kariyeri boyunca 188 maçta 69 gol 30 asisti bulunuyor. hiç kırmızı kart görmemiş. marmara üniversitesi ekonomi bölümü mezunu. 

feyyaz uçar: 12 yıl profesyonel olarak beşiktaş'ta oynadı. kariyeri boyunca 291 maçta 166 gol 40 asisti bulunuyor marmara üniversitesi spor akademisi mezunu.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar