metin feyzioğlu

sorsan amerikan karşıtı. işbu zat barolar birliği başkanı. anti amerikancı söylemlerinde mangalda kül bırakmazlar. hepsi numaradan.

başkan metin feyzioğlu bir ayda iki kez amerikan büyükelçisi ricciardone'yle görüşüyorsa bunun altında bi' çapanoğlu aramıyoruz. ki zaten ulusalcıların önden gidenlerinin aslında amerikancı olmasına hiç şaşırmıyoruz. anti amerikancı söylemlerin çoğu numaradandır ve görüntüden ibarettir. baro başkanının amerikan büyükelçisiyle konuşmasında ne beis olabilir ki. gayet normal. iade-i ziyaret ve geleceğe ilişkin planlar. hepsi memleket içindir.
devamını gör...
an itibariyle cnn türk kanalında aykırı sorulara katılmıştır. adam gözümde resmen büyüdü. yıllar sonra kendisiyle aynı fikirde olduğumu kendisi gibi hukukçular sayesinde ülkemi daha adaletli hissettiğim hukukçu olmuştur.

açık net ve anlaşılır cevaplarla takdir kazanmıştır. kendi adıma üzülerek söylüyorum zaman apaçık onu haklı çıkarmış beni haksız çıkarmıştır.
devamını gör...
dekanlığı döneminden bildiğim zat. siyasi açıdan dünya görüşü bana tamamen zıttır, pek haz ettiğimi söyleyemem kendisinden.

son zamanlarda deniz baykal'la birlikte medyada çok sık görünmeye başlamaları, sarıgül'ün adaylığıyla harmanlanınca chp içinde bir şeyler olacak gibi düşünüyordum.

baykal ve feyzioğlu gibi daha chp kökenine bağlı kişiler ve sarıgül destekçilerinin (özellikle yerel seçim sonrası için) karşı karşıya gelmesi sonucu bir şeyler olacak sanki ama nedir kestiremiyorum.

bugün yılmaz özdil şu yazıyı yazmış: http://www.hurriyet.com.tr/...

düşüncelerimde haksız olmadığım kanaatindeyim.

bu adamı ya chp'nin cumhurbaşkanı aday adayları arasına alacaklar, ya da chp içindeki ulusalcı tayfanın sözcüsü ve belki genel başkan adayı haline getirecekler.

bekleyip görelim bakalım. ana muhalefet kaynıyor da, ülkenin gündeminin yoğunluğundan güme gidiyor sanki!
devamını gör...
geleceğin chp genel başkanıdır kendisi. çünkü ne kemal kılıçdaroğlu ne mustafa sarıgül ne de muharrem incenin liderlik vasfı yoktur sıfırdır sıfırın altındadır.17 aralık operasyonu ve başbakan recep tayyip erdoğan hakkında verdiği ılımlı mesajlar ile reklamını çok iyi yapıyor.

not: böyle mantıklı konuşan bir muhalefet genel başkanı isterim. (umarım yanılmam)


edit: yanılmışım beyler adam gözü cumhurbaşkanlığına dikmiş.

aylar sonra edit: baktı cumhurbaşkanlığı olmadı şimdi chp genel başkanlığı için pusuda bekliyor.
devamını gör...
bunlarin bu hale gelmesin de ki ana suçlu yine başbakandir.referandum ile bu leş kargalarinin önü açilmiştir.
Allah c.c. başbakanimiza feraset nuru ile hakki ve batili ayirma gücü nasip eyler inşallah
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar