metin tekin

siyah beyazı, ölüm yaşam diye adlandırmamızda o hafif uzun saçlarının attığı gollerden sonra koşarken dalgalanması büyük etkendir, efsane kadronun oyuncularındandır...
devamını gör...
kanallar arasında gezindiğim bir günde hangisi olduğunu bilmediğim bir tv kanalında futbol yorumculuğu yaparken görmüşlüğüm vardır.
devamını gör...
beşiktaşlı eski futbolcu.

seni hiç sevmedim metin, sevemedim. ne şiş yansın ne kebap, şimdi kimseyi de küstürmeyelim, paramızı almaya bakalım hafif teknik-taktik yorumları yaparak diye düşündüğünü seziyor olabilmem benim için düpedüz kötü bir beceri oldu. her pazar günü çocukların oy çokluğuyla açtığımız trt'de sade yüz görüntünü görmek bile dayanılır gibi değil. bil bunu metin..
devamını gör...
beşiktaş ın bir dönemine damgasını vurmuştur.attığı attırdığı goller ile,efendiliği ve mütevaziliği ile.ilk 11 de onu göremez isek içimiz burkulurdu çocukluğumuzda.metin-ali-feyyaz ın sarı fırtınasıydı o.
devamını gör...
beşiktaşın ligde tozu dumana kattığı yıllarda hem de forvet hattının değişmeziyken diğer arkadaşları gibi pek te milli olamamış sağaçık oyuncusu. kendisine; hızlı deparları, sarı ve dönemin modası uzun yeleli saçları nedeniyle sarı fırtına lakabı takılmıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar