metin2

vakti zamanında internet cafe de bu oyunu oynayan ergenlere denk gelmiştim, hepsi multiplayer modunda, bir masadan karşı masaya bağırarak birbirlerine laf atarak oynuyorlardı,
şöyle bir diyaloğa şahit olmuştum, gerçekten ibretlikti:
+ aga azo kesmeye gidek hadi toplanın! (azo bildiğiniz azrail a.s. yani. koskoca meleğin adının düştüğü duruma bakın.)
devamını gör...
sıradan bir internet kafeye girdiğinizde mutlaka bağımlılarıyla karşılaşabileceğiniz oyun. ilkokullular tamam, hadi liseliler de oynayabilir diyelim. ama üniversitede okuyanın ne işi var bu tip oyunlarla. üniversite bir insanın kendisini geliştirebileceği en güzel ortamdır. güzelim zamanlar bu tip amaçsız oyunlarla heba oluyor.
devamını gör...
bir ara knight ın yerini almış başta bu nela çocuk oyunu diyerek girilen ve sattlerinizi çalan bir oyundur şu anda pek oyuncusu kalmasa da bi ara serverların hepsi full dü ve her hafta 1 server açılıyordu.
devamını gör...
lise yıllarımda neredeyse, kız erkek fark etmeksizin, tüm sınıfın (hatta okulun) oynadığı ama benim hiç oynamadığım oyun. sanırım herkes oynadığı için mesafeli kalma isteği duydum bu oyuna. internet kafelerin oyun ile curcuna içinde olduğu bi online oyun metin2 pvp serverler . teori: bu kadar oyun oynamak yerine kitap okunsa ülke olarak şuan bilim camiasında çok farklı bi alanda olacağımıza da kesin eminim.
devamını gör...
+9 yarı insan satılır. 5 kritik, 8 güç, 20 hayvan, 20 ölümsüz, 3 bayılma. sura, savaşçı, büyü bozma taşı basılı. server akdeniz, nick ramizdayi
devamını gör...
gençliğimin en güzel yıllarında beni bilgisayar başına kitleyen illet.

ki yok level almasıydı, yok kitap okumasıydı, biyolog göreviydi, itemiydi ama en önemlisi de güzel lonca ortamı ve de kurulan arkadaşlıklardı derken yıllarımızı vermişiz, yazık etmişiz.

da özlemiyor değil insan her şeye rağmen. yalan yok. akabinde bir daha gelsem hayata, yine bir daha bu oyunu oynamak gibi hataya düşerdim herhalde en bilinçlisinden. öylesine lanet bir şey bu oyun. tadını aldın mı, bırakması zor.

ama ben bir şekilde kopabilmiştim evet.. * o gücü kendimde bulabilmiştim ve oyun arkadaşlarım benim için bir veda töreni hazırlamış, acayip duygulandırmışlardı. *

işte o törenden görüntüler(2009 ya da 2010):devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.