oha ve çüş.

olay 24 mayıs günü muğla-istanbul seferinde yaşanıyor. yan koltuğu boş olan ve uyuya kalan bayan yolcu duyduğu sesler üzerine uyanınca bu rezalet ile karşılaşıyor. yolcunun yakın arkadaşı kerem g. olayı şöyle anlatıyor;
"kız arkadaşım o sırada uyuyor. yanındaki koltuk boş. ancak önde ve arkada oturan başka kişiler var. otobüsün yarısı dolu. kız arkadaşım uyuduğu esnada, yakınında oluşan bir sese uyanıyor. kalktığı an, otobüs muavinini o halde görüyor. kız arkadaşım o arada çığlık atıyor. muavinin sıvısı, arkadaşımın yüzüne ve oturduğu koltuğa geliyor. kız arkadaşımın bağırması ile ortalık karışıyor. o sırada, yine otobüste bulunan bir kadın avukat arkadaşıma yardım ediyor. olay jandarmaya bildiriliyor. olay yeri inceleme ekipleri, koltuk üzerinden de delil topladı.

otobüsün bulunduğu feribot iskeleye yanaştığı esnada jandarma ve olay yeri inceleme ekipleri olay yerine geliyor. arkadaşım, delil olması için yüzündeki sıvıyı dahi uzun bir süre silmemiş. daha sonra ekipler, hem koltukta hem arkadaşımın üzerinden inceleme yapıyor. olay ile ilgili şikayetçi olduk. muavin de gözaltına alındı"


metro turizm yönetim kurulu başkanı çiğdem öztürk ise olayı doğruladı.
olay doğru. bir kadın yönetici olarak bunu kabul edebilmem, hazmedebilmem mümkün değil. yasaların bize tanıdığı her türlü imkanı tanıyarak, hukuki manada söz konusu şahsa her türlü yaptırımı yaparken; diğer taraftan biliyorum bunun telafisi olmaz ama müşteki olan yolcumuzun psikolojik durumunu düzeltebilmek için, psikolojik destek dahil elimden ne geliyorsa yapacağım bu olayı unutturabilmek için, ama biliyorum unutulmayacak. inanın bu ahlaksız şahsın olduğu tarafta değiliz."

metro turizmde bir ay önce çalışmaya başlayan muavin ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

http://www.ensonhaber.com/y...
devamını gör...
şoförlük ve muavinliğe bir standarttın getirilmesi gerekliliğini ortaya koyan iğrenç hadise.

- bazen öle muavinlere denk gelirsin ki bir adet su istemeye çekinirsin. o nasıl bir surat ifadesidir, o nasıl bir konuşma üslubudur anlamak güç.
devamını gör...
ben de bir şey var zannettim. bizim memlekette metro turizm'le yolculuk yapan gençlerin anneleri ellerine kına sürüp yola çıkarırlar. metro turizm standartlarında bir hadise bu. yolcunun cahilliği bunu bilmiyor olması.
devamını gör...
daha neler göreceğiz acaba diye düşündürten olaydır.

bu ülkede ne yaparsan yap tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalman garantidir.

bir de metro turizmin yönetim kurulu başkanının ''inanın bu ahlaksız şahsın olduğu tarafta değiliz.'' sözü beni çok irrite etti lan.*
devamını gör...
adı geçen firma sahibinin twitter hesabında reis(!) in fotosu var. reisin de malum şahsa ilgisi, sevgisi zaten aşikar.

hani uzun uzun yazmaya lüzum yok. verilebilecek örnek çok. şu son on yılda pedofili, taciz, tecavüz, cinsel saldırı suçlarına dair en ufak bir düzenleme yapılmadi. vergi kanunlari değiştirildi, vergi borçları affedildi, şu oldu bu oldu. ama sosyal hayatla ilgili bir tane, tek bir tane yasa çıkmadı, çıkmıyor. çıkmayacak. uçak, helikopter, iha, duble yol filan hepsi... neyse.

oy mu. şu olaydan sonra artık oy moy yok. başka bişey var.
devamını gör...
chp'lilerin metro kapatılsın diye dilekçe vermesine gerek yok. bu olaydan bağımsız söylüyorum, metro mafyatik adamların firmasıdır ve aynı mafyatik yapıyla adamlar karayolu yolcu taşımacılığına hakim olmuş durumdalar. cami yaptırma derneklerine dahi kayyum atatan iktidar bu adamların ne haltlar karıştırdığına da az eğilse iyi olur.

ensar vakfında yaşananla bu olayı kıyaslayıp chp'yle alay etmek de bambaşka bir fantastik duruşmuş, tebrik ederiz.
devamını gör...
yönetim kurulu başkanının olayı paralele vurarak geçiştirmeye çalışması iğrenç ve de acziyettir.
ahlaki bir devrime ihtiyaç var. kırmadan dökmeden, yeniden islamla.
devamını gör...
--alıntı--
eskiden laik bi yapı vardı, ahlaksızlık, edepsizlik, rezalet, kepazelik, pislik, fuhuş, tecavüz, taciz gırla gidiyordu.

Allahıma bin şükür laikliğin bi tek adı kaldı, dindar toplum olduk, ahlak, erdem, edep, adap, insanlık, hoşgörü, saygı paçalarımızdan akıyor. adeta ahlak elçisiyiz, dünyaya hatta ahlak konusunda dersler vericez. seneye de ahlak ihracatına başlıyoruz Allah nasip ederse.
imza: dinimiz
amin!
--alıntı--

akp'lileri işe almak ve akp mitinglerine ücretsiz yolcu taşımak vaadi vererek hapisten kurtulan galip öztürk'ün, işe aldığı "akp"li ya da "ailesi içinde %200 akp'ye oy vermiş" insan bulunan.
muhtemelen kürt ya da anadolu çomarı olan yaratığın yediği halttır.

sözlük küfürsüz de, toplum dışkı oldu. akp'den önce mazlumduk ama bu kadar ahlaksız değildik. ama elhamdülillah artık müslüman cumhurbaşkanımız var. çok şükür.

bir de utanmadan olayın ardından firmanın sahibi galip öztürk olacak mafya bozuntusu paralel demiyor mu? arkadaş gökten yıldırım düşse paralelciler tesla ile anlaşmışlar yıllar önceden. bu teknolojiye sahipler. onu da pararlel yaptı diyeceksiniz. iyi ki bi paralel var. suç örgütü değil, suç ve yük atma örgütü oldu örgüt. birisi köşeye sıkışsın hemen paralel yaptı.

1 seneye binali'ye de paralel derlerse ne yapacaksınız merak etmiyor insan. o kadar karaktersizsiniz ki, hemen, anında, o dakika satarsınız.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar