cumhuriyet tartışması içeren olaydır. https://www.superhaber.tv/s...

--! spoiler !--

29 ekim'de istanbul metrosu'nda "28 şubat zihniyetinden bir adım ilerleyememişiz" dedirten görüntüler yaşandı. metroda ayakta duran cübbeli sarıklı bir vatandaş, cumhuriyet bayramı kutlaması bahanesi ile bir grup tarafından tam anlamıyla taciz edildi. bir yandan onuncu yıl marşı söyleyen gruptan bir kişi elindeki atatürk fotoğrafını şahsa doğru tutarken, bir kaç kişi de kutlamayı çekiyoruz bahanesi ile sarıklı kişinin görüntülerini izinsiz kaydetti.--! spoiler !--
devamını gör...
adli mercilere müracaat etmesi gereken vatandaş. o etmezse de savcılık re'sen harekete geçebilir.

muhataplarına gelince... adeta bir kılıç ali edasıyla saldırmışlar adamcağıza. görse alınlarından yalardı pardon öperdi.
devamını gör...
iq'su iki haneli hazımsızların imza attığı rezalet. milletin 20 yıldır attığı tokattan hiçbir şey öğrenememiş bunlar... ayrıca kimin metrosunda kimi dışlıyor lan bunlar? benim desteklediğim adamların yaptığı metroya, hem yapılış aşamasında her türlü kulbu takıp utanmadan biniyorlar, hem de adam dışlıyorlar. beyinsizler... ceza olarak kulaklarının dibinde 24 saat aralıksız bir şekilde dombıra çalınmalı...
devamını gör...
artık erkeklerin de kendini korumasi gerektiğini gösteren haber. nasıl bir hale geldik yahu. hatunlar dikkat çekiyordu da eeeee erkeklerde dikkat çekiyor demekki. her taciz tecavüz olayında kadına suç buluyorlar ya adam suçlu herhalde.
devamını gör...
ülkecek iyi günlerimizi yaşadığımızın göstergesi adeta! hele bir durun siz, bunların biti kanlansın elleri az daha güçlensin görün bakın neler olacak, neler yaşanacak! ellerinden gelse mütedeyyin insanları ipe götürecekler! demedi demeyin!
devamını gör...
bazı kafirler çatlasa da patlasa da burası islam yurdu. abimiz ilgili mercilere şikayetini yapmıştır kimse merak etmesin. etmese de eden var. namazdan sakaldan rahatsız olan kafirler londraya gitsinler. bu memleketi sakallılar, namazlılar, ağzı kuranlılar kurdu.
devamını gör...
bir haber sitesinde şöyle yorum yapmış hakkında kardeşimizin biri. ben bayıldım açıkçası! sırf bu yorumu burada yazmak için tekrar başlığa geldim. buyrun, okuyun!

--! spoiler !--

bir duruşun varsa seni kimse yenemez. selâm olsun sana
selâm vakar ve edebine

--! spoiler !--
devamını gör...
vasat orta doğu insanı tacizine maruz kalmış vatandaş. kendini güçlü hisseden kendinden olmayanı her daim ezer bu coğrafyada. her ideolojinin gücü ele geçirmeye çalışma arzusu da bundan. kendinden olmayanları ezmek.
devamını gör...
cennet yurdumda 'çomar' denilen kavramın renginin olmadığını ispatlayan zibilyon vakadan yalnızca biri. salt cehalet ve hamaset. halkı kin ve ayrımcılığa reşvik etmenin en dik alalalarından. gerçek cumhuriyet bu değil bence*
devamını gör...
batı özentisi çakma uygarların saldırısına uğramış bir müslüman.

tam olarak batılı emperyal devletlerin güçsüz ülkelere saldırması gibi. sayıca üstünlüklerine güvenip zayıfı ezmek. tam da batı özentilerine yakışır bir davranış.

biz müslüman kesim adam akıllı bir şekilde birleşmedikçe, kol kol bölündükçe bu manzaralar artarak çoğalacaktır. siyasete harcadığımız vakti kuran ı anlamaya harcamadıkça bundan daha da beter oluruz.
devamını gör...
maalesef bir başka 29 ekim kutlamalarında benzerini bizzat yaşadığım durum. annemle beraber yürürken (kutlama alanından uzak) tesettürlü olmamızdan sebep 'cehennem zebanileri' diye orta yaşlı bir insan musveddesi yüzünde atatürk maskesi ile bağırmışti ve üstümuze doğru gelmişti. üstelik bunu yapan bir kadındı. ah şu kadınların kadınlara yaptığı neyse o ayrı bir konu. tesettür dediysek öyle peçe çarşaf falan da değil, bildiğimiz orta halli kapalı hanimlariz. cehennemde zebanilern kime benzediğini görünce çok şaşıracaksin diyip karşı yurumem bir oldu tabi. alandan uzak olmamız sebebiyle olay büyümeden geri adım attık. aksi halde nasıl bir saldırının içinde kalacağımızı düşünemiyorum bile.
hiçbir şey değişmiyor karşımızda kininden gözü dönmüş bir grup var ve maalesef biz onlara bazen bilerek bazen bilmeyerek aynı yolda yuruyebiliyoruz aynı partiye oy verip aynı değerleri sahiplenebiliyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar