mhp-chp-hdp koalisyonu

mecburi olmayan koalisyondur. kafayı mı yediniz ya zorunlu diye bir şey mi var mhp ile hdp aynı çatı altında birleşemez.
devamını gör...
"bir kisim siçimlirindin sinri kirilmisi micbiri ilin kiilisyindir."

asla olmayacak bir koalisyon. bazı akp'li fanatiklerin 1 kasım'da akp tek başına iktidar olamazsa; müthiş egolarından sebep "mhp hdp chp koalisyonu olsun da görün siz." mantığıyla isteyebilecekleri bir koalisyondur. akp iktidar olursa da ülkenin menfaatleri açısından iyi olacağını düşündüklerinden değil "bizim istediğimiz oldu ehehehe." diye sevinecekler bu fanatikler.
devamını gör...
bazı faşistlerin hedef saptırmak amacıyla ileri sürdükleri sözde koalisyon. şu faşist kelimesini olur olmadık yerde kullanacağım çünkü hakaret değil, tamam mı?

neyse bir devlet büyüğümüzün yurt dışına "eğitim" amacıyla giden oğluna anlatır gibi anlatalım. ben anlatmaktan hicab duyuyorum, bazıları halen aynı şeyleri yazıyor. eee sümeyye erdoğan'ın çalışanı olmak bunu gerektirir.

sen bilmem kaç yıl boyunca pkk'yı tepemize çıkaracaksın, dolmabahçe'de gülüşerek açıklama yapacaksın. sonra o tepene çıkardığın teröristler senden oy tırtıklayınca feveran edip mhp'nin hdp ile koalisyon kurabileceğine inanacaksın. yahu devlet bahçeli, sizle yapmaya razı ama hdp ile katiyyen yapmayacak o koalisyonu. ha sizin liderleriniz, bir gün ak dediğine öbür gün kara dedikleri için herkesi öyle sanabilirsin amma öyle değil.
devamını gör...
ya kurulacak ya akp nin dediğine geleceklerdir. %40 almış partinin karşısında cücük kadar oyunla efelenirsen haddini bildirirler.

yine kurmaz ise iki seçim sonucu ortaya çıkacak ekonomik bilanço mhp yi seçim sandığına gömecektir.

bahçeli daha iktidara gelmeden ekonomik krize neden olarak 2001 de ki başarısının bir benzerini ortaya koyacak.
devamını gör...
niyeyse aklıma barış manço' nun cacık şarkısı geldi.

sözüm meclisten dışarı dostlar
bugünlerde kendimi hıyar gibi
hissediyorum
hani dilim dilim doğrasalar beni
marmara ege karadeniz ve hatta
akdeniz cacık olur diyorum.
devamını gör...
daltonlardan bir eksik 4 4 2 forvetinden bir fazla. hani ne eksik ne fazla söylemeyem dedim. böyle bi boşluk görüyorum hocamm kapkara bir boşluk...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar