mhp ile birlikteliğimiz zoraki evlilik gibi

bir mehmet özhaseki beyanı. ankara'yı kaybetti ama hala mesajı alamamış sanırım kayseri eski belediye başkanı sayın özhaseki.

bırakın ittifakı da sonuçları görün bakalım, mhp en az yüzde 17-18'i görüyor mu görmüyor mu, siz 35'leri bulabiliyor musunuz bulamıyor musunuz?

yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı olarak yerel seçime giriyor ve bursa hariç en büyük şehirlerin hepsini veriyorsunuz. yetmiyor kendiniz aday olduğunuz ankara'yı da veriyorsunuz. hala da suçlu mhp diyorsunuz. ders almak hak getire. hayırlısı..

--- alıntı ---

kayseri yeni haber'in manşetinde özhaseki'nin mhp ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptığı aktarıldı:

"mhp ile bizim birlikteliğimiz zoraki evliliğe benziyor. kızla oğlan birbirini sevmez ama evlenmek zorunda kalırlar. bizimki de tıpkı onun gibi bir şey."

buradan

--- alıntı ---
devamını gör...
ittifakın sağlığı açısında müthiş yıpratıcı bir ifade, biraz hırsla ve kimseye danışmadan verilmiş bir beyana benziyor. akıllara yakın zamanda ahmet davutoğlu'nun çok sayıda siyasetçi ve bürokratla görüşmek üzere yaptığı ankara turu geliyor. erdoğan'ın gözden çıkardığı özhaseki acaba gül'ün listesinden yeni partiye dahil edilecek isimlerden biri mi?

haydi yavaştan oluşturalım listeyi; ahmet davutoğlu, abdullah gül, ali babacan, mehmet şimşek, mehmet özhaseki, nihat zeybekci, suat kılıç, bülent arınç, kadir topbaş, muharrem ince...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar