mi band 2

xiaomi' nin akıllı bilekliği.

--- alıntı ---

Güneş ışığı altında bile yansıma yapmayan ekran teknolojisi ile görüntü netliği sunan Mi Band 2, ana ekran üzerindeki işlevsel dokunmatik tuşları ile farklı menülere hızlı geçiş için zemin hazırlıyor. İstenildiği zaman kayıştan kolayca çıkartılıp tekrar takılabilen cihaz, 6 farklı renk kayış seçeneğiyle zevkinize uygun kombinler yapabilmenize ve cihazı şarj etmenize olanak tanıyor. Parmak izi ve çizilmelere karşı dayanıklılık gösteren akıllı telefon, IP7 su geçirmezlik özelliğiyle, istediğiniz her an spor keyfini özgürce yaşamanıza imkân tanıyor.

Ana ekranda yer alan saat göstergesi sayesinde günlük yaşamda dijital saat olarak kullanılabilen Xiaomi Mi Band 2, akıllı telefon aracılığıyla seçilen uygulama bildirimlerine ulaşmanızı sağlıyor. Mi Fit uygulaması ile Android 4.3 veya IOS 7.1 ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen cihaz, sürekli telefonu kontrol etme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. 2. Jenerasyon 4,0 bluetooth bağlantısı ile hızlı veri aktarımı imkânı sunan bu akıllı bileklik, cihazda yer alan sensörlerce toplanan verileri başka cihazlara aktararak görüntülemeyi sağlıyor. Ayrıca, bu bağlantı sonucu, ürünün gerekli ayarları ve kişiselleştirmeleri de gerçekleştirebiliyor. Cihazın sahip olduğu alarm fonksiyonu ile sabah belirlenen saatte uyanabilir ya da önemli aktivitelerinizi kolayca hatırlayabilirsiniz.

--- alıntı ---


http://www.mi.com/en/miband2/
devamını gör...
haftasonu sipariş vermiş olduğunm dün de elime gecen bileklik.

aliexpress'ten 75-85 tl ye geliyordu ama 15 tl fazla vererek n11 sen global versiyonunu aldım.

şimdilik gayet iyi.
devamını gör...
sporcular için tasarlanmış gibi görünse de telefonu nereye attığı belli olmayan çantanın neresinde unuttugu çocuklardan saklamak için kendini sınırladığı anlarda kisiye arama ve mesaj bildirimlerini almak için ideal bir cihaz. whatsapp görüntülü arama bildirimi yapmıyor onun dışında ingilizce dil seçeneğini kullanırsanız arayan numarayı görebiliyorsunuz türkçe kullanırsanız sadece telefon ve mesaj ikonlari ile titreşim uyarısı yapıyor. günlük atılan adım ve kalp atim sayisini da takip edebiliyorsunuz. kendisi digital bir saat olarak görünmekte..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar