microsoft teams

--- alıntı ---

microsoft teams, iş yeri sohbeti, toplantılar, notlar ve eklentileri birleştiren bir platformdur. microsoft tarafından slack'e rakip olarak tasarlandı ve kasım 2016'da resmen duyuruldu.


--- alıntı ---

güncelleme ile bir baktım zınk diye çıkıyor ekranda. böyle tanıtılmış, çok da ilginç bir şey gibi gelmedi.
devamını gör...
ses performansı konusunda en memnun kaldığım grup konuşma uygulaması. bildiğin turkcell'den turkcell'e cepten konuşurmuş gibi kaliteli ve aynı anda birden fazla kişi konuşsa bile sesler birbirini kesmeden duyulabiliyor. iş için son 3 günde 32 saat kullandım oradan biliyorum.
devamını gör...
virüs olayı başladığından beri kullanıyorum, daha önce hiç kullanmamıştım. epey iş gördü ama görüntüsü, arama sesi falan yaşadığımız şu dönemle kodlandı hafızamda. şeytan görsün yüzünü demeye de ramak kaldı.
devamını gör...
microsoft diğer uygulamaları ile koordineli çalıştığı için gayret başarılı bir uygulama. biz ofiste normalde bu kadar yüzümüzü görmüyorduk şimdi saat başı toplanıyoruz. iş veren dostu uygulamala bi rahat bırakın arkadaş.
devamını gör...
video konferansları skype'ta da kullanılan mnp24 protokolü üzerinden gerçekleşen program. bazı güzel tarafları var mesela söz istemek için el kaldırma butonu koymuşlar ya da beyaz tahta uygulaması var ve izin verildiği takdirde herkes istediği gibi çizim yapabiliyor. başta karışık gibi gözükse de çözdükçe güzelleşiyor.
devamını gör...
zoom kadar kullanışlı değil fakat kapitalistin ekmeği komünistin pastasından tatlıdır diyerek kullanıyoruz.

oturuma her katılımda kamerayı tekrar kapatmak gerekiyor, hala son seçimleri kaydettirmiyor.

korona bitti bitecek ama hala müşterileri alıştırmaya çalışıyoruz. teams'ten konuşalım diyorsun ebesine sövmüşsün gibi bir sessizlik kaplıyor karşıyı.
devamını gör...
evden çalışma olayının hayatımıza girmesiyle birlikte çalışanın hayatına çöreklenmiş uygulama.

yalnız hiç güvenmiyordum ben bu sinsinin mikrofonu kapat, kamerayı kapat simgesine. kamerayı önüne bişey koymak suretiyle manuel kapatıp, ortamı da sesten maksimum izole ederek devam ediyordum yedi aydır hayatıma. ve bugün güvenmemekte ne kadar haklı olduğumu görmüş oldum. toplantıdayız, adamın sesi kapalı görünüyor, ama başka bir telefonla görüşmesine hep birlikte şahit olduk, ama böyle kısık geliyordu sesi. artık bende görünen simge mi yanlış görünüyordu yoksa adam cidden kapattı da kapanmadı mı, bug nerede bilemiyorum.
devamını gör...
uzaktan eğitimin kurtarıcısı.
tüm okulu ekleyip programı öğrenci ve öğretmenlere anlatma işlemi bana kitlenmişti. başta epey uğraştırıyor ve takvim kısmı sürekli donuyor ama ona da bir çözüm buldum çok şükür.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar