milletimiz tamam derse kenara çekiliriz

erdoğan açıklaması.

ek bir dertleri var. o da recep tayyip erdoğan'ı yıkmak. bizi istanbul büyükşehir başkanlığı'na da, ak parti başkanlığı'na da, başbakanlığa da, cumhurbaşkanlığına da milletim getirdi. onlar "tamam" derse, kenara çekiliriz. kim bugüne kadar hukuksuz bir şekilde yıkmaya kalktıklarında milletimizle karşısında olduk. inşallah yıkım ekibiyle 24 haziran'da milletimizle karşılarında olacağız.

açıklama
devamını gör...
%49 hayır demesine rağmen bu iradeyi yok sayanlar mı geri çekilecekmiş.
neremle güleceğimi bilemediğim söylemdir.
devamını gör...
seçimi kazanacağından hiç şüphesi olmayan reisi cumhur beyanatı. aziz yıldırım'da son 10 senedir bu son seçimim diyordu ama hala başkanlık görevini yürütüyor. inanmadım!
devamını gör...
millet "tamam" diyor da siz "durmak yok yola devam" diyorsunuz. yoruldun reis. yorgunluktan göz kapakların birbirine değdi. çekil artık. güvendiğin birisi geçsin dümenin başına. hoş çekilsen de arka plandan yine senin dediğin olacak. bunu millet de biliyor. ama yıprandın yani. insanlar da yıprandı. uzlaşamadık, kutuplaştık. bırak başka bir hizmet sevdalısı davaya devam etsin. zirvede bırak.
devamını gör...
adamları boşuna umutlandırma reis. sen de biliyorsun yine balkona çıkacağını.
devamını gör...
bu seçimi de kazanacak cumhurbaşkanı adayı sözü. erdoğan ilginç bir kişilik ne derse alkış alıp iktidara geliyor. mesela bu değilde bir sonraki seçimlerde yeter artık istemiyorum başkanlık falan ey halkım istemiyorum len başkanlık deyip yine iktidar olabilir bence.
devamını gör...
"nasıl olsa erdoğan kazanır", "erdoğan çok güçlü bu seçimi zaten alır" diyerek rehavete kapılanlara bir hatırlatma babında olduğunu düşündüğüm sözler. aynı zamanda dudağını büzerek ya da yumruğunu sıkarak tehditkar konuşanları besleme gayesi de güdüyor galiba. o sevimli gibi görünen patilerin altındaki yırtıcı tırnaklar görülmelidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar