maksadı ne bilmiyorum. neden böyle bir şey yapıldı bilemiyorum. eksi sozluk yıllardır önüne ne gelirse hakaret eder zaten kaldı ki bir gün eksi sozluk kapatılırsa ya da kapanırsa kuvvetle muhtemel ağzının ayarsızligindan olacaktır. neyse buyrun yazı icin.

devamını gör...
what kind of joke is this? milli eğitim müdürlükleri hashtagle bir sözlüğe ayar mi veriyor? bu da oradaki elemanları çok etkileyecek eminim. bu mu lan yaptırım gücünüz, hashtag açarak kınamak mı? yapılacak en iyi hareket cebren ve de zorla eşşek gibi sözlüğü kapatmaktir. nedir bu adamlara bu kadar müsamaha göstermek. arkalarında israil mi var amerika mi var? nalet olası federalller mi? açık açık terörizm hainlik sapkınlık milli vede evrensel değerleri hiçe sayma kısacası akla gelecek ne varsa yapılan underground bir ortam hala neden hashtag mashtag.
devamını gör...
olm herkes aklını mı yitirdi. ciddi ciddi burayı kapatarak sorunu çözeceğini düşünenler var. bi şehirde suç işleniyor diye kapatacaksak önce adana'yı kapatalım. suçun bireyselliğine ne oldu.
suç teşkil eden başlık ya da tanımlar giren yazara açarsın davayı, sorarsın hesabını. bu ortadoğu linç kafası bir gram gelişme göstermeyecek mi arkadaş.
devamını gör...
bence toplama kampları kurulmalı, sağlıklı olan yazarlar ucuz iş gücü olarak kullanılmalı, sağlıksız olanları.. benim annem öğretmendi öğretmen, hem anne hem öğretmen. 2x kutsal. çok gücendim. hadlerini bildirmeliyiz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar