ziya gökalp e ait dörtlük.

15 temmuz 2016 darbe kalkışması nda ayan beyan göründü. halk darbeci alçaklara karşı tarihi bir zafer kazandı. şeref yoksunu cuntacı pislikleri yere gömmüştür halkımız. camilerden okunan selaların verdiği manevi destek bu zaferin en önemli sağlayıcısıdır. camiler kışla oldu ve yüreğinde Allah korkusu olmayan aşağılıklar hak ettiklerini buldular elhamdulillah. bizlere bu zaferi veren yüce Allah a sonsuz hamdler olsun. Allah müslüman kullarını zalimlerden kurtardı.


edit: kesinlikle din bayrak kuran üçgeni olmadan kazanılmayacak bir zafer. ben resmen bir cihad şuuru gördüm kim ne derse desin. tankın önüne yatan abi kesinlikle mücahittir.
devamını gör...
dinimiz tehdit altında ise tüm müminleri beraberliğe birlik gücüne çağıran dize.

dün gece yaşanan din dışında değerlendirilmelidir. dindar halkın maneviyatı siyasete ve siyasi atraksiyonlara karıştırılmamalıdır.

küçük bir grubun darbe girişimi olarak hükümet açıklıyor.


telefonuma rterdoğan'dan mesaj geliyor "türk milletinin değerli evlatları bu hareket ankara ve istanbulda devletin zırhlı araçlarını gaspetmiş dar bir k kadronun 70'li yıllardaki gibi millete karşı kalkışmasıdır..... "

deniliyor.

ardından

camide ezanlar okunup halk "sokağa inin savaşın ölümüne kadar gerekirse ölün bunu yapan askerin Allah belasını versin cehennem azabında.... " deniliyor.

bazı küçük illerde belediye halkı sokağa çıkın diye anons ediyor,

bu şahit olduğumuz.
görüp duyduğumuz yaşadığımız.

oturup sadece düşünelim sakince sağduyulu şekilde.
heyecanla hararetle hareket etmeden sadece düşünüp değerlendirelim.

insanımızı vatanımızı milletimizi dinimizi hakettiği konumda değerlendirip hiç bir politik atraksiyona dahil etmeden özü koruyup değerlendirelim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar