mirage

türkiye'ye iran üzerinden kaçak yollarla sokulan ve van ve çevresindeki illerde bulabileceğiniz bir sigara markası. zamanında bizde fosurdatmıştık. **
devamını gör...
fransız savaş uçakları serisi.nerdeyse tamamı delta kanatlı modellerden oluşur,kısa mesafede inip kalkış yapabilir ama diğer savaş uçaklarının yanında esneklikleri azdır.
dogfighta pek gelmezler.yunanistan hava kuvvetlerinde kullanılıyor benim bildiğim,körfez savaşında da kullanıldılar.
sonra fransızlar rafaleleri de yaptılar.
devamını gör...
camel'in 2. albümü.albümün ilk şarkısı freefall oldukça melodik, ritimleri düzgün ilerleyen bir parça. supertwister ise bir enstrümantal çalışma. latimer bu parçada flüt melodileri kullanmıştır.daha sonra kurulan progresif rock gruplarında bu albümün etkisi görühttp://lmektedir.ve albümün son parçası lady fantasy suite latimer tarafından yazılmış ve 3 bölümden oluşmuştur.camel'in efsanelerindendir.camel'den sonra mikeal akerfeldt progresif türünün en başarılı sanatçısı olmuştur.opeth'in damnation ve heritage albümünde camel'in mikeal üzerindeki etkisi açıkça görülmektedir.
devamını gör...
bir apex legends karakteri. yeteneklerinden birisi holografik görüntüsünü yollayarak düşmanı yemlemesidir. ve ben bu feyki çoğu zaman yiyerek oyun heyecanıyla ateş ediyorum salak gibi. yerimi tespit eden rakip ise kısa sürede avlıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar