misafirliğe çıplak ayakla gitmek

bence normal bir durum. neden kendimizi kıyafetlerin içine saklıyoruz ki. çıplak ayak görüntüsü çok kötü de çoraplı ayak görüntüsü çok mu estetik?

bir de delikli kumaş parçalarından kafamızı kolumuzu geçirip ahkam kesmiyor muyuz? gerçekten çok komik canlı şu insanoğlu.
devamını gör...
büyük dilemma, çıplak ayak ve çoraplı ayak...herkes evinde otursun iyisi mi..
devamını gör...
düzgün elbiseyle çokta iyi olabilecek fiildir. kro gibi olmayın da.
devamını gör...
küçücük bir ilkokul öğrencisiyken çorap giymekten nefret ederdim. bir gün okula spor ayakkabılarımın içine çorap giymeden gittim. dışarıdan bakıldığında anlaşılması imkansızdı. öğretmenim sıraların arasında dolaşırken eğildi, eliyle ayakkabımın kenarını kontrol etti ve hayretten kocaman olmuş gözlerle "çorap yok mu ayağında? niye çorap giymiyorsun?" diye sordu. yaşadığım şok ve öğretmenimin bu ürkütücü dikkati yüzünden ayağıma lehimlenmiş çoraplarla yaşadım sonraki hayatımı. bu sebeple şahsım için söz konusu olamayacak eylemdir.
devamını gör...
bunun bir de renkli çorap versiyonu vardır. bir sefer koyunlu çoraplarımı giyerek yerin dibine girmiştim resmi bir yerde. o günden sonra sunumyapangelin siyah çorap giymeye başlamıştır. bakın bu bir inkılaptır. renkli çorap giyme yasağı olarak sunumyapangelin anayasasına girmiştir.
devamını gör...
ev sahibinin hunharca terlik verme baskısına da dirençli ve hazırlıklı olmayı gerektirir.
devamını gör...
dert olmayandır. ben yapmam rahat edemiyorum ama bizim buralarda kimse çorap giymedin diye de insanlara tuhaf davranmaz. evinizs gelen misafirdir. o yüzden onu rencide edecek bir çorap giymedi diye velveleye verilecek durum yok.
devamını gör...
gittiğiniz ev sahibiyle ilişkiniz çok da samimi değilse kötü bir misafir olduğunuzda delalet eder. ne bilsin bu evin hanımı sizin ayağınız, ayakkabınızın içi pis mi temiz mi? ayıp bence. o kadar da gevşememek lazım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar