misvak mizah dergisi

kim çıkarıyor, kim çiziyor, kimler alıyor, kaça satılıyor, kaç satıyor?

şöyle sağlam bi habercilikle bu sorular ele alınsa da az aydınlansak ne iyi olurdu.

bu şeyden hiç hoş kokular gelmiyor zira. (şey yerine mevkute demiştim ama süreli yayın olup olmadığını bile çözemedim)
devamını gör...
en kötü ayna görevi gören dergi...

müslümana yakışmayacak hareketler bunlar denilerek, yıllar içinde kendi değer yargilarinin folloş edilmesine bile pek ses edemez duruma getirilmiş müslüman dünyasının çıkardığı dergi.

adamlık taslayanlar kendi magazin dergilerine çeki düzen versinler önce. benim peygamberim'e dahi dil uzatmaktan cekinmeyecek gücü kendilerinde bulanlara anladıkları dilden cevap veren dergi.

islâm düşmanı cenahta hoplama, zıplama yaratması taktire şayan...

yaşar nuri'ye de Allah rahmet eylemesin duamı gönderiyorum sayelerinde...
devamını gör...
tespit doğru. darbe kalkışması yapılırken ak parti, mhp ve chp hep berbaber darbeye karşı durmuştur. hatta tbmm vurulduğunda sığınakta darbeye karşı ortak bildiri hazırlamış alelacele hdp olmadığı için adını yazamamışlardır. meclis açıldığında sanırım hdp ye durumu ileticekler isterlerse adları eklenecekti. chp li bir vekil trt de bu şekilde anlattı.
devamını gör...
islam'ın 'güzel ahlak'a yaptığı vurguyu çizimleriyle yerle yeksan eden ve eleştirdiği şeylerden beri olmayan bir paçavra dergi. islam, özünde pislik olan'ı temizleyecek bir araç değil. fetö de, özündeki ihaneti 'islami etiket'le maskeleyerek, bu memleketin anasını ağlatmadı mı?

leman, penguen gibi paçavralardan hiçbir farkı olmayan, 'bizim mahalle' etiketinin beni asla kandıramayacağı bu paçavrayı hakiki din, güzel ahlak, ilim ve kadim irfanımız gereğince reddediyorum.
devamını gör...
ısrarla neden kaale alındığını anlamadığım dergi. hayır yani türkiye de yok satıyor da ben mi bilmiyorum yoksa dünya sözlükten bir kısım kişiler bu dergi sahibi falan mı? karikatürleri desen pehhh.
devamını gör...
mizah denen kavram her zaman muhalif olmuştur.
mizah demek muhalefet demektir.
mizah demek gücün karşısında olmak demektir.
mizah demek kralı yerden yere vurmak demektir.
eğer mizah iktidar yanlısı olursa o zaman ortaya çok kötü bir şey çıkar ve ona da mizah denilemez zaten. işte misvak da tam olarak bunu yapıyor. güç ve iktidar yanlısı mizah yapmaya çalışırsanız nasıl rezil olursunuz? cevap için buyurun bu dergiyi takip edin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar