mixlr

internetten radyo yayını yapmamızı çoooook kolaylaştıran site. flatcast filan boşverin. mixlr da löklök hemen üyelik alıp pata küte yayın yapabiliyorsunuz. bi de dj mekanı süper. şarkının yükselen yerinde kendi sesini kısıyorsun. üff nasıl güzel. yayınları kaydedebiliryorsun. chat şeysi de var. hah bi de kalpler var. dinleyiciler şarkıyı beğenirse kalpliyor. sonra yayını şu kadar kalpler bitirdik diye bi şeyler söylüyorlar. ne gerek varsa. dinleyici bulmak biraz zor tabi. herkes kendi yayını yapıyor. arkadaşları toplarsınız sizde ya da tek tabanca takılırsınız boşverin.
devamını gör...
fltacast gibi bir radyo yayın platformu. neden sözlük radyosunu bu platforma taşımadığımızı da anlamadım ya neyse.
flatcast'e kıyasla çok daha kullanışlı ve kalitelidir. böylece diceyler şarkı indirmek zorunda da kalmıyor, internetten çalıdğınız bir şarkıyı da paylaşabiliyorsunuz. tek dezavantajı bunu youtube dan filan yapıyosanız, videoyla birlikte açılan reklamlar, ya da başka sekmelerde açtığınız herhangi bir sayfadan gelen sesi de dinleycilerinize aktarıyor. yine flatcast gibi chatboardu filan var. yine istediginiz zaman, istediginiz kişileri chatboarddan ya da komple yayından atabiliyorsunuz. çok daha iyi bir ses kalitesiyle birlikte, yayını kaydetme ve bir de anlık olarak beğenilen şarkılara, kalple beğeni gönderme olayı var. adettendir, yayınınızı bitirirken kaç kalp aldıysanız bu veriyle hem kendinizi bu işi ne kadar iyi yaptığınızı, playlistinizi ya da o diceyin yayınları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.
devamını gör...
radyo ses şeyi. dinlemelik. az buçuk sosyal medyadan vs takip ettiğiniz, yazılarını okuduğunuz insanları dinlemek daha bi duygulu oluyormuş yalınız, gözden yaş damlattırabiliyor. antenli radyo da neymiş. şiir hikaye deneme neyin de okununca tadından yenmez. aydoğan k yapardı bir aralar. o da gitti sefere. yok muymuş sözlükten yapan?
devamını gör...
şuan çok gizli bi yazarın hesabından çok gizli şekilde online.
herkes davetli ama dj çok gizli.
link isteyenler bana piştleyebilir.
devamını gör...
radyo yayını yapmayı sağlayan pek güzel uygulama. zaman zaman dj'lerin yapay üslubunu kullanarak yayın yaparım arkadaşlara. çok eğlenceli olur. bu kimliğimi tanıtıp kahkaha attırmadığım insan olmadı.* rebelin korubenisi olmaktan ne hayır gördüm ki. acaba hayatıma dj dilara olarak mı devam etsem sözlük?

dj dilara... dertlilerin sesi...
devamını gör...
1 saatten uzun süredir müzik yayını yaptığım platform. kullanışlı ve oldukça kolay. dinlemek isterseniz http://mixlr.com/mb-k
not: metal, alternatif, klasik rock tarzında istek parça yapabilirsiniz.
edit: evet türkiye internet şartlarında denememenizi öneriyorum. internetin sürekli kopuyor olmasından mütevellit.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.