mng kargo

size en yakın şubeyle irtibata geçmeniz hiçbir işe yaramamaktadır.. bilgi sahibi olmadıklarını söyleyip ve genel merkezi aramanızı isteyip çat diye telefonu kapatıyorlar.. genel merkeze ulaşabilmek ne mümkün..
devamını gör...
normalde sadece bir zarf için 6,5-7 tl öderken, mng 10 tl kargo parası istiyor. neden diye sorduğumda ise, daha iyi hizmet için ertesi gün yerine varabilmesi için diyorlar. iyide, diğer kargo şirketleri de mng gibi bir gün sonra kargoyu teslim ediyor. acilen kargo fiyatlarına çeki düzen vermeli.
devamını gör...
500 km lik mesafeye 6 saatte gönderilen kargoyu, 5 km lik mesafeye 22 saatte göndermeyi başaran kargo şirketi... uzak durmanızı tavsiye ederim...
devamını gör...
internetten aldığım kitaplığı apartman kapısına kadar teslim etmeleri gerekirken 2kat daha taşıyıp daire kapısına kadar getirerek sempatimi kazanmış kargo şirketi.
devamını gör...
dandik ötesi.

her ay düzenli bir kargo geliyor bu işbilmezler aracılığı ile. getirdikleri şey de dergi yani. bir ay evde bulamayınca posta kutusuna bırakıyorlar, başka bir ay şubeye geri götürüyorlar. kuryenin insafına ve keyfine kalmış.

bu arada, hiçbir durumda telefonla sormak diye bir şey yok. diğer şirketler evde bulamayınca arıyor, bunların kontörü bitik galiba.

son vukuatları da dün gerçekleşti. "eve geldik, sizi bulamadık, kargonuzu yarın şubeden alın." diye mesaj attılar. bugün gittim şube kapalı işçi bayramı dolayısıyla.

ulan dingil! madem kapalısın niye gel diye mesaj atıyorsun?

bundan sonra anti-mondestore rolüne bürünüp bunların aleyhinde reklam yapacağım.
devamını gör...
sokaklarda boş boş dolanıp şubeye dönen elemanları olan firma. üçtür adamlar mesaj atıyor evde bulamadık diye. bende merkezi arayıp zorla getirtiyorum adamları. anlaşamıyoruz yani.
devamını gör...
yurtiçi kargo ile evde olmama rağmen sürekli bir evde yoktunuz gerginliği yaşar bir tur genel merkezi arar çemkirir akabinde kargoma ulaşırdım. öğleye kadar derste olduğum için telefonum sessizdeydi. aynı numaradan beş cevapsız çağrıyı görünce geri aradım. mng kargo kuryesi,evinize geldik bulamadık ne yapalım şubeden mi alırsınız yarın mı bırakalım. mümkünse yarın bırakmalarını isteyip telefonu kapadım. az önce tekrar aramışlar evdeyseniz getirelim. alışkın değilim böyle düzgün davranan kargo şirketine. lütfen yüzümü kara çıkartmayın. *
devamını gör...
mehmet nazif günal ve diğer ortakları tarafından hisselerinin tamamı lastmile kargo aş'ye devredilerek satılmış ve satış işlemi btk tarafından onaylanmıştır.

bankalar, sigorta şirketleri satılmış nerdeyse bunların yerlisi kalmamıştı şimdi sırada kargo şirketleri var anlaşılan.

ayrıca mng de ; tv yi sattı , kargoyu sattı bu paraları nere yatırıyor acaba.
devamını gör...
arkadaşlar dün sabah kargo göndermiştim netten takip ettiğimde taşınma durumunda yazıyor, sizce hala iptal ettirme şansım var mıdır dağıtım yapılmadan? acil öğrenmem gerekiyor bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

tanım: bir kargo şirketi.
devamını gör...
bir haftadır bursa' dan istanbul' a kargo teslimi yapamayan firma.

Allah aşkına bir firma hiçbir şeyi mi beceremez?
şubeyi arıyorum kargo durumunu sormaya, sıkıntımı izah edeceğim ancak abla asla ve asla susmuyor.
"bana da kendimi izah etme fırsatı verecek misiniz?" diyorum,
"buyrun" diyor derin nefes alarak ancak beni yine konuşturmuyor.
"verdiğiniz takip numarası ile sistemde böyle görüntülüyorum" diyorum," sistem hatalı" diyor.

Allah sizi bildiği gibi yapsın.
sistem diyorsunuz ama sistem dediğiniz şey çöplükten ibaret.
devamını gör...
evimin adresini veriyorum. ''işyerinden ayrılmıştır'' notu yazıp bir sokak arkasındaki adrese kargoyu teslim etmek yerine samsun'a geri götüren kargo firması...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar